Fryderyk Kapinos komentuje zmianę terminu otwarcia przetargu na halę: Jest duże zainteresowanie Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeJak już informowaliśmy, zmienił się termin składania i otwarcia ofert na budowę hali sportowej MOSiR. Ma to związek z dużym zainteresowaniem firm budowlanych.

Od czerwca trwa trzecie postępowanie przetargowe na budowę hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu. Pierwszym terminem otwarcia ofert był 20 lipca, później datę tę zmieniono na 31 lipca. Kilka dni temu wyznaczono kolejny termin zakończenia składania ofert – to 14 sierpnia.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Jak mówi Fryderyk Kapinos, pełniący obowiązki prezydenta Mielca, zmiany te związane są z dużą ilością pytań jakie napływają od wykonawców.

- Po ogłoszeniu przetargu na budowę hali sportowej okazało się, że jest duże zainteresowanie, kilka firm się interesuje tym przetargiem. Zostało zadane 143 pytania. Ostatnie z nich zadane zostały 27 lipca – powiedział Fryderyk Kapinos. - W związku z tym, że są to pytania szczegółowe dotyczące spraw technicznych jak również spraw formalno-prawnych, musieliśmy wydłużyć ten termin do 14 sierpnia.

- Jest to bardzo ważna inwestycja, jedna z ważniejszych w ostatnich latach. Chcemy żeby było to przygotowane jak najlepiej – podkreśla Fryderyk Kapinos.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-08-10 19:52:13) normojunior

  Ponoć słabo się starcie.Lepiej wam wychodzą sesję foto-modelingu niż sport. Gdzie dopiero o budowie myśleć.Brak motywacji z dołu u góry procentuje.

 • (2018-08-09 12:12:48) bruno tassi

  wsofpoll

  Pamiętam i pamiętam też, że nie byłeś jedyny. W ogóle ciekawe gdzie się dziś podziali ci wszyscy uwcześni piewcy burzenia. Jak sobie przypominam, to na fb powstał nawet specjalny profil założony przez młodego radnego PiSu. Dziś nie słychać ani tego radnego, ani radnej projektantki, która wtedy robiła za ekspertkę. Nie słychać też pewnego zwolnionego, przez co urażonego byłego prezesa pewnej agencji, który też już na tutejszych łamach nową halę wybudował. Śmieszne i żałosne to wszystko, oby w przeciągu najbliższych 5 lat znalazło jakieś rozwiązanie, choć szczerze mówiąc wątpię.

 • (2018-08-07 23:31:48) wsofpoll

  Nowa hala

  2 lata temu pisałem,że wg mnie nowa hala powstanie najwcześniej w okolicach roku 2022-23(był wtedy rok 2016...)Dziś sądzę,że z ostrożnym optymizmem można by przyjąć za realny termin ok.2024-2025...I mam nadzieję,że się grubo mylę...

 • (2018-08-07 09:25:14) igła

  Hala sportowa

  Pasiuu. Piszesz nie wiedzieliście.... To oświadczam Ci, że nigdy nie byłem i nie jestem pracownikiem UM. Zawsze negował będę to co jest w mieście złe a dobre chwalił. Nie sympatyzuję również z żadną partią dla mnie liczy się człowiek, jego kompetencje i rozsądek w podejmowaniu decyzji. A jeśli miałbym oceniać, który z prezydentów ubiegłych kadencji był tym najlepszym to na pewno czapa z głów przed Panem Prezydentem Chodorowskim.

 • (2018-08-06 20:23:13) pasiuu

  Igła szkoda że nie wiedzieliście tego zanim rozpoczęliście wyburzanie starej hali :)))))

 • (2018-08-06 19:04:48) igła

  Hala sportowa

  Pasiuu ! Pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł. Hala to olbrzymie przedsięwzięcie i koszty nie małe, więc lepiej się dobrze przygotować . Znane są przypadki, że wykonawca nie świadomy skali kosztów i robót, podejmuje się zadania a potem odchodzi z budowy bo ma słabe doświadczenie i poziom wiedzy w tak dużych inwestycjach . Tutaj plus dla Pana Prezydenta, który rozsądnie podchodzi do inwestycji miejskich i wydawania publicznej kasy..

 • (2018-08-06 16:37:07) Rewizor

  KOLUMBARIUM

  Niby co ma piernik do wiatraka? A ma to, że już brakuje miejsc do pochówku urn w kolumbarium i kończy się miejsce na cmentarzu do chowania tradycyjnego. Kolumbarium, to nie koszt takich milionów złotych i ciągłe dokładanie do hal i stadionów. To konieczność, ponieważ tam na cmentarzu spotkamy się wszyscy, bez względu na to, czy z honorową wartą, cy bez niej! To oszczędność miejsca, bo np. istniejące w Mielcu kolumbarium na 20 krypt, zajmuje miejsce dla ok. 3 pochówków tradycyjnych!

 • (2018-08-06 16:29:53) pasiuu

  Żenada, tyle czasu czekać na nową halę i basen. Wstyd i tyle.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!