Winda w Przychodni nr 1 będzie dostępna lada dzień. Co dalej z remontem całego budynku? Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeZakończyła się budowa podnośnika zewnętrznego przy budynku Przychodni nr 1 przy ul. Sandomierskiej w Mielcu. Na tę windę mieszkańcy czekali długimi latami. Czy jednak budynek przejdzie dalszy remont?

Winda w przychodni przy ul. Sandomierskiej to jedna z bardziej wyczekiwanych przez tutejszych mieszkańców inwestycji. Przez wiele lat mówiło się o sporych trudnościach – szczególnie osób starszych i niepełnosprawnych – w dostaniu się do lekarza pierwszego kontaktu. Główną przeszkodzą były strome schody prowadzące na piętro zabytkowego już budynku.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Budowa windy dobiegła już końca i lada dzień powinna zostać udostępniona mieszkańcom. Tymczasem budowa nowej konstrukcji po raz kolejny pokazała w jak złym stanie technicznym jest cały obiekt. – Winda już działa, ale reszta jest naprawdę w bardzo kiepskim stanie – przyznaje Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego.

Dlatego też w starostwie podjęto już decyzję o opracowaniu dokumentacji na termomodernizację budynku. Trzy ściany mogą być ocieplone – frontowa będzie odrestaurowana. – Myślę, że w przyszłym roku będzie to jeden z najpiękniejszych budynków na tym terenie – mówi starosta.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-08-10 13:47:25) mlc-marko

    Może uda się odtworzyć skute zdobienia elewacji frontowej na wysokości pierwszej kondygnacji? Da się zrobić remont bez styropianu? tu się da a na Rynku przybywa kamienic w kożuchach.

  • (2018-08-10 12:45:11) Fifuś

    I super.

    Oby z dofinsnsowaniem zewnętrznym. Jeszcze Panie starosto nowy budynek warsztatów w Elektryku tylko taki budynek na poziomie i park przed starostwem, który już mial być rok temu robiony. Jak to się uda to starówka będzie naprawde pieknie odniwiona przez te ostatnie lata.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!