Ruszają prace budowlane przy sali gimnastycznej w Rzędzianowicach Inwestycje - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Inwestycje
REKLAMA
     
REKLAMA

 

InwestycjeWójt gminy Mielec Józef Piątek w towarzystwie radnych, projektanta sali oraz dyrektora szkoły wbił symboliczne pierwszą szpadę pod budowę nowego obiektu sportowego w Rzędzianowicach. Wraz za tym kierownik inwestycji Gminy Mielec przekazał oficjalnie teren budowy wykonawcy sali gimnastycznej.


- Jeszcze w tym tygodniu na teren szkoły wejdą geodeci – informował kierownik budowy Zakładu Remontowo-Budowlanego Roman Olszowy, głównego wykonawcy obiektu. Na miejscu w Rzędzianowicach odbyło się spotkanie robocze wszystkich zainteresowanych budową sali stron. Kierownik inwestycji Gminy Mielec, Tomasz Ortyl, przypomniał raz jeszcze główne zasady i procedury, które obowiązywać będą podczas budowy. – Każdy problem, każde niejasności wykonawca zgłasza do naszego inspektora. W razie potrzeby robimy naradę techniczną, ewentualne protokoły konieczności, wszystko na piśmie. Chcę zwrócić również uwagę na kwestię bezpieczeństwa tj. zabezpieczenia terenu budowy. To priorytet, zważywszy na charakter inwestycji i bliskość szkoły – mówił kierownik.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


- Inwestycję mamy podzieloną na etapy. Jeszcze w tym roku zostaną wylane fundamenty, choć jako inwestorzy liczymy, że uda się zrobić więcej. Najważniejsza jest dla nas jednak jakość i nie chcemy by przy tej budowie, ktoś się śpieszył i robił coś na siłę – uzupełnił wójt Piątek.Sala w Rzędzianowicach powstaje przy dofinansowaniu z Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego. Gmina dodatkowo uzyskała niższą cenę po przetargach i ostateczny koszt inwestycji wyniósł 830 450 zł. W budżecie natomiast na ten cel zaplanowano 1,245 mln  - To dobra informacja, gdyż jak wiadomo, sala potrzebuje później wyposażenia, dobrej klasy sprzętu sportowego, który między innymi dzięki uzyskanym oszczędnościom uda nam się zakupić – informuje wójt Piątek.m

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!