Starostwo zaprasza wystawców na Dożynki Powiatu Mieleckiego! Chcesz się wystawić? Zgłoś się! Komunikaty - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Komunikaty
REKLAMA
     
REKLAMA

 

KomunikatyBiuro Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu zaprasza wystawców na Dożynki Powiatu Mieleckiego. - Zachęcamy do współpracy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, ośrodki kultury oraz firmy i instytucje związane z rolnictwem – zachęcają urzędnicy.

Udostępniamy dla Państwa około 370m² na terenach zielonych przy ulicy Rzecznej. Cena za 1m² wynosi 40 zł. Szczegóły w regulaminie.

Dożynki Powiatu Mieleckiego odbędą się 3 września 2017 roku na terenach zielonych przy ulicy Rzecznej w Mielcu, obok Parafii Rzymsko - Katolickiej p.w. Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

Wystawców zainteresowanych udziałem w Dożynkach Powiatu Mieleckiego prosimy o rejestrację z kartą zgłoszenia oraz dowodem wpłaty za udostępnioną powierzchnię wystawienniczą w terminie do 31 sierpnia 2017 roku, do Biura Promocji i Informacji przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 w poniedziałek w godz. 7:30 - 16:30, wtorek - czwartek w godz. 7:30 - 15:30 i w piątek w godz. 7:30 – 14:30. Karty zgłoszenia oraz dowody wpłaty można również przesłać na adres email promocja@powiat-mielecki.pl

Opłatę należy wpłacić na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, nr konta:  30 1020 4391 0000 6702 0167 5230 w terminie do 31 sierpnia 2017 roku. W rubryce tytułem proszę wpisać: Dożynki Powiatu Mieleckiego - opłata wystawowa [podać liczbę m²]

Karta zgłoszenia, oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej www.powiat-mielecki.pl lub w siedzibie Organizatora.

DO POBRANIA:
KARTA ZGŁOSZENIA
REGULAMIN DLA WYSTAWCÓW

Wszelkie pytania proszę kierować do biura Organizatora:
Biuro Promocji i Informacji
pod nr tel.: (017) 78 00 493

email:

lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!