Szpital publikuje oświadczenie po mediacji ze związkowcami – zdawkowe, niewiele wyjaśnia Listy, komentarze, oświadczenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Listy, komentarze, oświadczenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Listy, komentarze, oświadczenia- Zakładowe organizacje związkowe wniosły o zebranie i udzielenie informacji związanych z wyliczeniem kosztów realizacji postulatów zawartych w sporze zbiorowym – przekazuje w oświadczeniu dyrekcja mieleckiego szpitala. Chodzi o trwający od kwietnia spór zbiorowy.

W tle trwającego od kilkunastu dni cichego protestu pielęgniarek odbyło się spotkanie mediacyjne w sprawie sporu zbiorowego, który zawiązał się jeszcze w kwietniu. Związkowcy w jego ramach opracowali aż kilkanaście postulatów, nad którymi w obecności wskazanego przez ministerstwo zdrowia mediatora toczą się dyskusje.

W ostatni piątek w szpitalu doszło do pierwszego spotkania mediacyjnego. Czy udało się coś ustalić? Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu w przesłanym do mediów krótkim komunikacie, zdawkowo informuje jedynie o potrzebie przygotowania kosztów realizacji postulatów przekazanych przez związki zawodowe.

Warto podkreślić, że trwający od kwietnia br. spór zbiorowy jest odrębną kwestią od tzw. cichego strajku pielęgniarek, który rozpoczął się kilkanaście dni temu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Poniżej publikujemy treść komunikatu dyrekcji mieleckiego szpitala w sprawie sporu zbiorowego:

W dniu 6 lipca br. odbyła się pierwsza sesja postępowania mediacyjnego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu dotycząca sporu zbiorowego złożonego przez związki zawodowe w dniu 16 kwietnia br. Zakładowe organizacje związkowe wniosły o zebranie i udzielenie informacji związanych z wyliczeniem kosztów realizacji postulatów zawartych w sporze zbiorowym oraz dotyczących liczby pracowników administracyjnych zatrudnionych w szpitalu we wskazanym czasie.

Termin następnej sesji mediacyjnej ustalono na 31 lipca br.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-07-11 09:52:16) kemot18

    Jaki spór ? Przecież żadnego sporu ponoć nie ma , tylko epidemia choroby zwanej potocznie "elczwórką". Jest to groźna choroba przenoszona droga kropelkową a nawet przez dotyk (nie mylić z piosenką e.gorniak). Wiec sie pytam jaki spór ?

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!