Kampanijnie zagadki Grzegorza Ziomka: oświadczenie, czarna folia na banerach Polityka - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Polityka
REKLAMA
     
REKLAMA

 

PolitykaKandydat na prezydenta Mielca Grzegorz Ziomek rozesłał do mediów zagadkowe oświadczenie. Zagadką pozostaje też akcja zasłaniania części jego banerów wyborczych.


W medialnym oświadczeniu Grzegorz Ziomek, kandydat formacji Kukiz’15 przekazał, że otrzymał informacje o zastraszaniu kandydatów do Rady Miejskiej z tego ugrupowania, zastraszane mają być także osoby wspierające ten ruch.

- Nie damy się zastraszyć – oświadcza Ziomek. Brakuje jednak konkretów: kto, kogo, gdzie, jak zastraszał. To wszystko w tym oświadczeniu jest zagadką. Ziomek wskazuje jedynie na „frakcję zarządzającą miastem”. Dodaje, że przy kolejnych próbach zastraszania „zostaną uruchomione kroki prawne”.

Niemal równolegle z tym oświadczeniem bardzo liczne banery promujące na ulicach Mielca Ziomka jako kandydata na prezydenta miasta zostały częściowo zasłonięte czarną folią. Czasowo pod folią zniknęła informacja o tym, że Ziomek właśnie kandyduje na prezydenta Mielca.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Co spowodowało, że banery Ziomka były „uzupełniane” o czarną folię? Do kandydata wysłaliśmy dwukrotnie formalny e-mail z pytaniem o tę sprawę. Program pocztowy potwierdził nam skuteczne przesłanie maili do adresata. Niestety nie doczekaliśmy się odpowiedzi i ta sprawa również pozostaje zagadką.

Podczas konferencji prasowej inaugurującej kampanię wyborczą Grzegorza Ziomka zapowiedziane zostały także spotkania kandydata z mieszkańcami Mielca. Wskazanych zostało sześć dyskusji z określeniem terminów i w większości konkretnymi lokalizacjami.

Dotychczas powinny odbyć się dwa takie spotkania. Trudno powiedzieć czy się odbyły. Nawet na profilach kandydata w mediach społecznościowych nie ma na ten temat informacji. Czyżby te spotkania w wskazanych terminach nie doszły do skutku?

hm 


Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-09-16 22:57:34) stalowy39

  Kandydat Kukiza i PSL

  przeczytaliście na dole ... Grzegorz Ziomka wystawia Kukiz i Porozumienie Samorządowe Gospodarcze czyli lokalny PSL schowany za szyldem stowarzyszenia Ciekawe czy Kukiz wie? Ewenement w skali kraju.

 • (2018-09-15 15:55:43) prawda83

  Nie wiem czego...

  Ale jak widze tego czlowieka i jego banery to mi sie nie dobrze robi i nigdy bym mu nie zaufał, aha i jak to jest bezpartyjny jak wychodzi od Kukiza

 • (2018-09-15 09:29:03) Sie

  HITMAN

  Wykosi konkurencje zamknie strefe i zawsze prawde powie

 • (2018-09-14 16:59:53) ~

  do adrianczach125

  Napisz mi jak prostemu człowiekowi że kierownik ekonomista z doświadczeniem ma już problemy z prostackimi zagraniami. To znaczy że w świecie ekonomii jest gra fair Play. Twoim zdaniem sprosta wyzwaniom świńskiego świata jeśli już zgłasza problemy. Kto mu pomaga w nauce i z jakim skutkiem.

 • (2018-09-14 16:05:50) adrianczach125

  Dajcie szansę młodemu kandydatowi!

  Damjan, nie wiemy kolego dlaczego w taki sposób się wypowiadasz, najwyraźniej nie wiesz o kim się tak naprawdę wyrażasz, mając to na uwadze nie masz zielonego pojęcia nawet na temat o którym piszesz. Grzegorz Ziomek to: -osoba całkowicie bezpartyjna -Jest absolwentem 3 wyższych uczelni -Posiada 10 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych. Dodatkowo młody i jak widzisz wykształcony Ludzie! Musicie wiedzieć, że Grzegorz ziomek to 35 letni kandydat z otwartą głową i nowymi pomysłami, dajcie mu szansę.

 • (2018-09-14 14:55:34) Laki

  Konkretny kandydat na Prezydenta.

  Ziomek to konkretny kandydat na Prezydenta. Koniec ery "leśnych ludków" Mam nadzieję ,że zrobi również porządek z Krono.

 • (2018-09-14 12:42:27) office R

  Najpierw trzeba wyglądać i gadać jak " Czaruś". Potem sprawdzić przyjacìela Janeczka. W końcu znaleźć Senator Annę Walewską i obciąć jej jajca.

 • (2018-09-14 11:18:32) Damjan

  Ziomek

  Idź chopie waruj pod krono a nie za politykę się bierzesz. Karierowiczow w Mielcu nam nie potrzeba

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!