Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś ponownie w RDPP Samorządy - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Samorządy
REKLAMA
     
REKLAMA

 

SamorządyRada Powiatu Mieleckiego wybrała swoich przedstawicieli do kolejnej kadencji Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. - Ponownie będą to: Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś – przekazuje Monika Piątek z Wydziału Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego składa się łącznie z 12 członków. Połowę z nich stanowią przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego; trzy osoby reprezentują Zarząd Powiatu Mieleckiego, a kolejne trzy – Radę Powiatu Mieleckiego.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


W związku z tym, że kadencja dotychczasowej Rady Działalności Pożytku Publicznego zakończyła się 24 września br., podczas ostatniej sesji (6 października), Rada Powiatu Mieleckiego wybrała swoich przedstawicieli na – tym razem trzyletnią – kadencję. Kandydaturę trzech osób zgłosiła wicestarosta Maria Napieracz, która również była członkiem RDPP.

– Pracowałam w tej radzie i wiem, że była to dobra rada, dzieląca się dobrymi praktykami i integrująca środowiska. Chciałabym więc, żeby z ramienia Rady Powiatu Mieleckiego pozostały w niej te same osoby: Maria Orłowska, Stanisław Kagan i Mariusz Barnaś – mówiła. Żaden radny nie zgłosił innej kandydatury, a te zaproponowane przez wicestarostę zostały przegłosowane.

W skład Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, oprócz trzech przedstawicieli Rady Powiatu Mieleckiego, wchodzą również: trzej reprezentanci Zarządu Powiatu Mieleckiego oraz sześciu reprezentantów organizacji pozarządowych z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego. Osoby zasilające struktury organizacji działalności pożytku publicznego mogą zgłaszać się na kandydatów do rady – jeszcze do 19 października.

k
Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!