Wójt Gminy Tuszów Narodowy z Podkarpacką Nagrodą Samorządową. „Za dokonania kadencji 2014-2018” Samorządy - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Samorządy
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Samorządy

Podkarpacka Nagroda Samorządowa dla wójta Gminy Tuszów Narodowy za dokonania w kadencji 2014-2018.


Fot. Daniel Kozik / UMWP
8 czerwca 2018 roku miały miejsce w Rzeszowie uroczyste Wojewódzkie Obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Samorządowe święto było okazją do nagrodzenia najlepszych samorządowców z Podkarpacia. W konkursie Podkarpacka Nagroda Samorządowa za dokonania w kadencji 2014-2018 najlepszym wójtem w województwie ogłoszono  Andrzeja Głaza – wójta gminy Tuszów Narodowy.  Tym samym gmina Tuszów Narodowy zyskała miano najlepszej w województwie.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Z tej okazji pamiątkowa statuetka, dyplom i wieczne pióro od Prezydenta RP Andrzeja Dudy przekazane przez marszałka województwa Władysława Ortyla trafiły do Gminy Tuszów. Podkarpacka Nagroda Samorządowa przyznawana jest od lat wspólnie przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych i Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie”.

- Cieszę się z tego tak nobilitującego ważnego i wyjątkowego wyróżnienia, to mobilizacja do dalszych działań. Spośród wszystkich gmin wiejskich Podkarpacia nagroda trafiła do nas, co świadczy o naszej pracy i naszych staraniach mających na celu rozwój naszej malej ojczyzny tuszowskiej gminy - komentuje wyróżnienie wójt Andrzej Głaz.

- Przy tej okazji dziękuje wszystkim parlamentarzystom, samorządowcom szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego, moim pracownikom, lokalnym liderom, którzy w mijającej już kadencji wspierali nasze  działania mające na celu rozwój gminy i podniesienie jakości życia mieszkańców. O nagrodzie zadecydowały wyniki. Kapituła przyznająca nagrodę analizowała dochody i wydatki gminy, w tym wydatki na liczne inwestycje zarówno w infrastrukturę techniczną jak i społeczną. Tę nagrodę traktuję jako wyróżnienie dla wszystkich mieszkańców gminy, a szczególnie zaangażowanych w jej rozwój - mówi wójt gminy.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!