Nowy wicestarosta nie popracuje zbyt długo. Chętnych jednak nie brakuje – kto nim zostanie? Samorządy - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Samorządy
REKLAMA
     
REKLAMA

 

SamorządyWszystko wskazuje na to, że dopiero początkiem września poznamy nazwisko nowego wicestarosty powiatu mieleckiego. Kto zastąpi na tym stanowisku Marię Napieracz?

Na sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu Mieleckiego 7 sierpnia radni przychylili się do wniosku Marii Napieracz o zwolnienie jej z obowiązków wicestarosty. Tym samym nie ma już żadnych przeciwskazań, by przejęła ona obowiązki dyrektora pogotowia ratunkowego w Mielcu.

Stanowisko wicestarosty pozostaje jednak niewypełnione. I choć do wyborów samorządowych coraz mniej czasu – te odbędą się w październiku lub listopadzie – chętnych do objęcia tej funkcji nie brakuje.

- Na dzień dzisiejszy planów nie będę ujawniał, ale na pewno kandydatura jest już przygotowana – mówi Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 


Teoretycznie naturalnym awansem wicestarostą powinien zostać ktoś z trójki pozostałych członków zarządu powiatu: Waldemar Barnaś, Andrzej Bryła lub Dawid Uzar. Takie rozwiązanie wywoływałoby jednak kolejną potrzebę uzupełnienia składu zarządu. Choć zatem taki scenariusz jest możliwy, wydaje się dzisiaj mniej prawdopodobny.

Jak już informowaliśmy w pierwszej połowie lipca, najpewniejszym kandydatem do objęcia funkcji wicestarosty jest Marek Kamiński, dotychczasowy wiceprzewodniczący Rady Powiatu. Rozmowy kuluarowe zdają się potwierdzać taki scenariusz. I wszystko wskazuje na to, że to właśnie Kamiński zostanie wybrany nowym wicestarostą na pierwszej po wakacjach sesji Rady Powiatu.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!