Wicestarosty do końca obecnej kadencji już nie będzie. Tymuła zostaje sam Samorządy - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Samorządy
REKLAMA
     
REKLAMA

 

SamorządyWbrew pierwotnym doniesieniom o powołaniu nowego wicestarosty, dzisiaj jest już jasne, że takiego stanowiska do końca obecnej kadencji nikt nie będzie sprawował.

Po rezygnacji z pełnienia funkcji wicestarosty przez Marię Napieracz, która została wybrana dyrektorem pogotowia ratunkowego w Mielcu, scheda w starostwie została wolna. Według nieoficjalnych informacji obowiązki te do końca obecnej kadencji miał przejąć Marek Kamiński, wiceprzewodniczący Rady Powiatu i pełnomocnik powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Najpewniej z tego pomysłu jednak zrezygnowano. Zapytany o wybór swojego zastępcy starosta powiatu mieleckiego odpowiada w żartobliwy sposób: - Jest wrzesień, będzie kolejny miesiąc październik i wybory, a po nim listopad i wybór nowego starosty i wicestarosty – odpowiedział na pytanie dziennikarzy Zbigniew Tymuła.

- Do końca kadencji będę sam. Myślę, że Pan Bóg dał mi na tyle siły, że podołam – dodał.

ks

 

 

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-09-13 13:40:11) igła

  do Zawisza

  Pełniący obowiązki to też Prezydent.. To że jest z nadania mi nie przeszkadza a czy wybierzecie sobie lepszego to się wkrótce okaże !

 • (2018-09-13 12:38:02) Zawisza

  Igla

  Pełniący obowiązki prezydenta pisz dokladnie

 • (2018-09-13 12:25:08) Borkowianin

  Towarzysz Tymuła

  Da radę

 • (2018-09-13 11:41:14) igła

  Starosta sobie poradzi!!!

  No i brawo Panie starosto! Najpierw należy sprawdzić na sobie czy dam radę - to jest krok w dobrym kierunku. Następnie jak Pana wybiorą na następną kadencje, trzeba to samo zrobić wśród swoich podwładnych tzn: tam gdzie trzech w jednym biurze nie zostanie dwóch a tam gdzie dwóch urzędników to zostawić jednego i mam nadzieję, że na pewno sobie poradzą.. To samo za Pańskim przykładem powinien zrobić Prezydent Kapinos, który też jest sam i daje radę. Po wyborach zobaczymy !!!

 • (2018-09-13 09:45:57) Borys71

  Kadencja

  Mam nadzieję , że będzie to ostatnia kadencja tego pana. Niech się już dużej nie meczy na stanowisku starosty. Te dwa miesiące to będzie ciężki czas - tyle sesji zdjęciowych przed nim , że mam obawy , że jednak może nie dać rady.

 • (2018-09-12 15:44:24) Zawisza

  Prace jesienne

  Czas zaczynać oj niewiem czy zdążymy tyle roboty w polu a tu stara 30 i siewy, zbiór buraka cukrowego, tytoniu, rzepa, kukurydza, wywozka obornika nie wiem a tu jeszcze wybory jak w gumiakach na salony nie wiem czy zdążymy

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!