Są pierwsze dyżury radnych miejskich. Głównie przed 15-tą Samorządy - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Miasto i Powiat / Samorządy
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Samorządy


Urząd Miejski w Mielcu opublikował pierwszy wykaz dyżurów Radnych Miejskich. Wiemy kiedy można spotkać się z prezydium rady, swój termin rozmów z mieszkańcami wskazał także radny z Rzochowa.


Przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu Marian Kokoszka - dyżuruje w I i IV wtorek każdego miesiąca w godzinach od 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p. nr 27 Urząd Miejski w Mielcu

Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mielcu Barbara Tutro - dyżuruje w III wtorek każdego miesiąca w godzinach od 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p. nr 27 Urząd Miejski w Mielcu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mielcu Jakub Cena - dyżuruje w II wtorek każdego miesiąca w godzinach od 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p. nr 27 Urząd Miejski w Mielcu.

Marek Zalotyński - dyżuruje w II poniedziałek każdego miesiąca w godzinach od 18.00 do 19.00 w siedzibie Rady Osiedla Rzochów w Budynku Wielofunkcyjnym przy ul. Rynek Rzochowski.

hm


Komentarze
dodaj komentarz
 • (2015-01-21 23:49:40) akwarel

  do zxs79 i do mielczanina

  do zxs79 - spotkania prezydenta miałem na myśli te organizowane na osiedlach. A spotkania środowe to jest jakby w zakresie obowiązków ale prezydent to nie jest funkcja społeczna tylko to jest praca prezydenta między innymi spotykanie się z mieszkańcami, bo on i urząd pod jego kierownictwem jest organizatorem życia w mieście. Widzę że nie bardzo skumałeś o co mi chodziło. Do mielczanina - moja odpowiedź na Twoje pytanie: bo się boją żeby nie dowiedzieli się prawdy o sobie.

 • (2015-01-21 22:53:36) dm

  I skąd ja to znam.

  Zebranie Wspólnoty zwołuje się do godz. 15 bo tak pracują pracownicy MZBM mają w d..... mieszkańców przecież oni są najważniejsi a najemcy są po to żeby przyklaskiwać temu co oni mają ochotę zrobić. Najlepiej robić prace wynikające z obowiązków wobec obywateli w godzinach pracy - przecież to jest dwa razy płacone a zawsze można powiedzieć że nikt nie przyszedł bo normalny człowiek który pracuje myśli najpierw o tym by utrzymać rodzinę a pozostałe sprawy załatwia po za godzinami pracy a z reguły obywatel pracuje w tych samych godzinach co jego tzw. przedstawiciel w samorządzie więc nigdy się nie spotkają. A miało być nie powiem lepiej tylko może inaczej a jest jak zwykle. Czyli tzw. władza swoje a Ty dostajesz po czterech literach!

 • (2015-01-21 22:49:50) mielczanin.

  Plus dla Radnego z Rzochowa

  Pan Marek Zalotyński organizuje spotkanie na osiedlu którego jest reprezentantem i dodatkowo w godzinach normalnych dla większości ludzi. Chwalić takie zachowania. Nie do końca rozumiem godziny w jakich mają się spotykać przewodniczący Rady i dodatkowo czemu p. Tutro i p. Cena nie organizują swoich spotkań na osiedlach który reprezentują?

 • (2015-01-21 14:54:23) zxs79

  Nie przesadzaj

  Prezydent też spotyka się w godzinach pracy urzędu – w środy jak dobrze pamiętam. Dyżur popołudniowy jest jeden i w zupełności wystarczy. Wierzysz w to, że będą kolejki chętnych jak za kawą w latach 80tych? Jak na początku przyjdzie jedna osoba na każdy dyżur to będzie sukces. Potem mogliby zrobić tylko jeden popołudniowy. Uważam że powinien taki być nawet jakby nikt nie przychodził. Chwali się to że dyżury są, teraz pozostaje czekać na ruch opozycji. Dla mnie Pis nadal jest nijaki, ale jak na razie tylko oni pokazują że im się chce (lub mocniej uderzają w media) i to im się chwali, byleby tylko nie szkodzili prezydentowi.

 • (2015-01-21 14:47:35) Krimosi88

  majątek

  gdzie znajde oświadczenia majatkowe nowej rady miasta i powiatu wie ktoś??

 • (2015-01-21 13:42:52) akwarel

  A reszta kiedy ?!!

  To tylko 4 radnych a kiedy reszta?!. Radnych PiS jest 13-tu. Godziny nie są odpowiednie no bo dla kogo 12:00-14:00, to tylko dla tych co nie pracują, zresztą szanujący się radni którzy pracują powinni chyba wtedy być w normalnej swojej pracy. Prezydent spotykał się z mieszkańcami w godzinach popołudniowych. Byłoby dobrze tez podać telefon, do dyżurującego radnego. Czekamy w pierwszej kolejności na harmonogram pozostałych radnych z PiS bo PiS deklarował dyżury.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.

Ankieta

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!