Jan Myśliwiec o Pozytywnych Mielczanach: Bez tych osób życie w mieście byłoby puste Wybieramy Pozytywnych - aktualności - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Nagroda / Wybieramy Pozytywnych - aktualności

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Wybieramy Pozytywnych - aktualnościPo raz siódmy portal hej.mielec.pl nagrodził Pozytywnych Mielczan. Statuetki odebrało pięć osób, których działalność wyróżniała się w 2017 roku. Partnerem plebiscytu był Urząd Miejski w Mielcu.

Statuetki Pozytywnego Mielczanina w tegorocznej edycji powędrowały do Sławomira Stana, Stanisława Wanatowicza, Andrzeja Wyzgi, Zbigniewa Smółki oraz księdza Andrzeja Ramsa.

- Dziękuję za zaproszenie i możliwość włączenia się  w to przedsięwzięcie jakim jest gala wręczenia statuetek Pozytywnego Mielczanina w kolejnej edycji. Myślę, że nazwiska, które pojawiły się w tym plebiscycie to taki wierzchołek góry lodowej, który wyłania się spod tafli pozostałych osób, które działają na rzecz środowiska mieleckiego – mówił Jan Myśliwiec, zastępca prezydenta Mielca.

- Bez tych osób, które są liderami i bez tych osób, które wspierają tych liderów, życie w mieście byłoby puste.

- A jeżeli jeszcze zdarzy się coś takiego jak dzisiaj, że zostanie ta osoba uhonorowana – to daje moc do tego, żeby działać w kolejnych latach. Gratuluję kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Myślę, że to będzie trwało w nieskończoność – podkreślał zastępca prezydenta miasta. - Wiem, że w 2018 roku to konkurencja na pewno będzie duża i będziemy mieli ogromne kłopoty, żeby wyróżnić osoby w poszczególnych kategoriach.

- Nagrodzonym i wyróżnionym kłaniam się nisko i życzę powodzenia. Dziękuję też za to co było i proszę o jeszcze w 2018 roku – dodawał Jan Myśliwiec.

Gala plebiscytu Pozytywny Mielczanin połączona została z 10 urodzinami portalu hej.mielec.pl. - Kłaniam się nisko jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Gratuluję też tych wspaniałych statystyk. Życzę, aby jak najwięcej było pozytywnych informacji, bo na portal hej.mielec.pl wchodzi coraz więcej ludzi spoza miasta i wy budujecie ten pozytywny wizerunek miasta – powiedział prezydent Myśliwiec. - Życzę, żeby ta tendencja dalej trwała. Powodzenia!

Urząd Miejski w Mielcu był partnerem
plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017.Redakcja hej.mielec.pl

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!