Zbigniew Tymuła wsparł plebiscyt Pozytywny Mielczanin: Gratuluję odwagi, że podjęliście takie wyzwanie Wybieramy Pozytywnych - aktualności - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Nagroda / Wybieramy Pozytywnych - aktualności

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Wybieramy Pozytywnych - aktualnościPodczas tegorocznej gali plebiscytu Pozytywny Mielczanin nagrodzonych zostało pięć osób. Wydarzenie wsparło Starostwo Powiatowe w Mielcu.

- Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny spotykamy się na bardzo przyjemnym spotkaniu, na którym co roku, a dzisiaj już po raz siódmy, nagradzamy najlepszych ludzi w danych dziedzinach. Myślę, że wszyscy zasłużyli na te nominacje, ale wiadomo, że wszyscy nie mogą być pierwsi. Pierwsze będą cztery osoby, dlatego już wszystkim bardzo serdecznie gratuluję odwagi, że podjęliście takie wyzwanie – zwracał się do nominowanych Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego.

- Dziękuję i gratuluję portalowi hej.mielec.pl, który przyczynił się do tego, żeby taką uroczystość przygotować, by się spotkać, porozmawiać i te osoby docenić - dodawał starosta.

Statuetki Pozytywnego Mielczanina w tegorocznej edycji powędrowały do Sławomira Stana, Stanisława Wanatowicza, Andrzeja Wyzgi, Zbigniewa Smółki oraz księdza Andrzeja Ramsa.

- Gratuluję wszystkim nominowanych i nagrodzonym, szczególnie księdzu kustoszowi pięknej świątyni w Chorzelowie Andrzejowi Ramsowi. To, co ksiądz prałat zrobił dla powiatu mieleckiego, naprawdę zapisało się wielkimi zgłoskami. Jesteśmy dumni, że taka uroczystość u nas się odbyła i dziękuję wszystkim, którzy się w jej organizację zaangażowali. Było to wydarzenie historyczne – podkreślał starosta.

Starosta Zbigniew Tymuła złożył też gratulacje redakcji portalu hej.mielec.pl za 10 lat działalności i przekazał herb powiatu mieleckiego. - W imieniu własnym i zarządu powiatu chcę przekazać herb i podziękować za współpracę, za te 10 lat ciężkiej pracy dla dobra całego powiatu. Informacje, które przekazujecie są wiarygodne i prawdziwe, a to jest najważniejsze. Nie manipulujecie informacjami, tylko przekazujecie to, co czytelnik chce widzieć – mówił.

- Portal hej.mielec.pl wpisał się już w historię naszego powiatu i miasta. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez niego, dlatego gratuluję i życzę dalszych sukcesów w waszej pracy na rzecz naszego społeczeństwa – powiedział Zbigniew Tymuła. - Życzę wam dalszego sukcesu i rozwoju. Powiat mielecki jest z was dumny.

Starostwo Powiatowe w Mielcu było partnerem plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017.

Redakcja hej.mielec.pl

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!