Stanisław Wanatowicz Pozytywnym Mielczaninem w kategorii Biznes. „Cieszę się, że to mnie przypadł ten zaszczyt” Wybieramy Pozytywnych - aktualności - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Nagroda / Wybieramy Pozytywnych - aktualności

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Wybieramy Pozytywnych - aktualnościStatuetkę i tytuł Pozytywnego Mielczanina 2017 w kategorii Biznes potrzymał Stanisław Wanatowicz – prezes firmy Comp Soft.

Nagroda dla Stanisława Wanatowicza to efekt głosowania czytelników portalu hej.mielec.pl i kapituły plebiscytu. Rozstrzygnięcie i uroczysta gala Pozytywnego Mielczanina odbyła się 5 stycznia 2018 r.

- Strasznie mi miło, że zostałem wyróżniony tą zaszczytną dla mnie nagrodą, bo czuję się mielczaninem, od lat Wanatowicze tutaj w Mielcu mieszkają i prowadzą jakieś tam biznesy – mówił Stanisław Wanatowicz.

Comp Soft to mielecka firma, zdobywca prestiżowych nagród branżowych a także sponsor wydarzeń kulturalnych oraz podmiot wspierający akcje charytatywne. – Firma, dzięki której uzyskałem dzisiaj ten zaszczytny tytuł, nazywa się Comp Soft, istnieje od 2000 roku. Od początku jestem jej współwłaścicielem, członkiem zarządu. Natomiast od 11 lat jestem prezesem – powiedział Wanatowicz. - Firma zatrudnia 50 osób i zadaję sobie sprawę, że w Mielcu jest może mało znana, natomiast w całej Polsce jakąś tam renomą się cieszymy. Obsługujemy niemal 100 firm produkcyjnych, instytucji i banków spółdzielczych.

- Jeszcze raz się cieszę, że to mnie przypadł ten zaszczyt uzyskania tej nagrody – podkreślał nagrodzony w kategorii Biznes.Redakcja hej.mielec.pl

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


POZYTYWNE KATEGORIE

    Wyróżnimy mielczan według kategorii:

    KULTURA

 

    SPORT

 

    BIZNES

 

   SPOŁECZNIK

 DOŁĄCZ DO PARTNERÓW

PLEBISCYTU

POZYTYWNY MIELCZANIN

2017


 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!