Wolontariusze PZU aktywni w Mielcu i okolicy Wolontariat, ngos - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Wolontariat, ngos
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Wolontariat, ngosWolontariusze PZU we współpracy z Oddziałem Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Mielcu realizują projekt pt. „Świetlica szpitalna–miejsce dla wszystkich dzieci".


Projekt jest finansowany z grantu wolontariackiego przyznanego przez Fundację PZU pracownikom Oddziału PZU w Mielcu. Za grant przyznany zostały zakupione na Oddział Dziecięcy: łóżka dla rodziców, kolorowe sofy, fotele, zostanie zrobiona mała kuchnia dla rodziców, zakupione wyposażenie na świetlicę (stół – piłkarzyki, zabawki, domek i kuchnia dla dzieci, gry, puzzle, klocki, bajki, kolorowe duże pufy - piłki, stolik –ławeczka dla dzieci itp. Itd.)

Celem projektu jest pomoc dzieciom na Oddziale Dziecięcym poprzez czytanie bajek i baśni, organizowaniu zajęć plastycznych, gier i zabaw w szybkim powrocie do zdrowia. - Widząc chore dzieci zamknięte w salach z telefonami i tabletami w ręku chcemy zaproponować im również coś ciekawego na świetlicy. 6 grudnia  organizujemy przedstawienie przygotowane przez młodzież dla dzieci z oddziału będą również postacie z bajek oraz Św. Mikołaj z prezentami. Przez takie działania chcemy, aby szpital nie kojarzył się małym pacjentom tylko z bólem i cierpieniem – przekazują wolontariusze.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 To już trzeci projekt wynagrodzony wysokim grantem, który jest realizowany w Mielcu. - Pierwszy projekt realizujemy ze Szkołą Podstawową w Podleszanach pt. „Gdzie Senior nie może tam wnuczek pomoże". Jego celem jest wsparcie szkoły, która ma świetną grupę małych aktorów, ale nie mają sceny na której mogliby występować. Teraz, dzięki wsparciu posiadają profesjonalną scenę z oświetlenie i nagłośnieniem, z którą pojechali do DPS w Mielcu z przedstawieniem „Metoda na wnuczka” oraz przedstawieniem jak udzielać pierwszej pomocy. Do akcji dołączyli policjanci i ratownicy medyczni. Podobny występ został zaplanowany dla seniorów na Uniwersytecie III Wieku. 17 grudnia odbędzie się gala podsumowująca projekt w Szkole Podstawowej w Podleszanach.

Kolejny projekt to inicjatywa „Przedszkolak w świecie muzyki”, który odbył się w  Przedszkolu nr 8 w Mielcu. Celem tego projektu było zapoczątkowanie muzykoterapii, zakupione zostały dla tego przedszkola instrumenty muzyczne dla dzieci, pianino, sprzęt nagłaśniający.
 
hm 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!