To był kolejny sylwester na trzeźwo [FOTO] Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

SpołecznośćStowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale Gminy Miejskiej Mielec już po raz kolejny wspólnie zorganizowali - bezalkoholowy, rodzinny Bal Sylwestrowy.
 
W tegorocznej zabawie wzięło udział ponad 100 osób, co dobitnie świadczy o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu taką formą zabawy i powitania Nowego Roku. Nie bez znaczenia jest fakt, że w imprezie tej od dawna biorą udział nie tylko osoby związane ze Stowarzyszeniem i Poradnią ale osoby, którym po prostu alkohol nie jest potrzebny do tego aby się świetnie bawić.Przybyłych gości przywitali: Prezes  „Nowego Życia” Bogusław Kołacz, Prezes „Arki” ks. Mariusz Gródek oraz Agata Ćwięka – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia UM Mielca.

Tradycją naszych bali jest, że każda para otrzymuje upominek, a każda z Pań różę z numerem, spośród których losujemy nagrodę główną – mówi prezes „Nowego Życia” Bogusław Kołacz. Ten wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczęli polonezem ks. Mariusz Gródek i Agata Ćwięka. Nastepnie na uczestników czekały wyśmienite posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej balu oraz losowanie nagody głównej spośród ponumerowanych róż, które każda uczestniczka balu otrzymała na powitanie.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Bon paliwowy o wartości 200 zł, ufundowany przez jedną z mieleckich stacji paliw wywalczyli w pierwszym konkursie Stanisława i Roman Leśniowscy. Tegoroczną główną nagrodą był odkurzacz ufundowany przez Poradnię „Arka”, który wylosowała Martyna Kucwaj. Konkurs tańca wygrali Agnieszka Fajerska i Jarosław Podpłomyk  - wytańczyli bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w jednym z mieleckich lokali. Kosze z nagrodami ufundowane przez organizatorów przypadły w udziale Agacie i Mariuszowi Florek, którzy otrzymali tytuł Królowej i Króla balu. Natomiast żelazko wyśpiewał w konkursie karaoke Władysław Rymanowski. Nie zabrakło też zabaw i nagród dla najmłodszych uczestników tej magicznej sylwestrowej nocy, a każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia.

- Powitanie Nowego 2018 Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków, a pary puszczały „Światełko do nieba” w postaci życzeń i papierowych lampionów na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz, wiceprezes Stowarzyszenia „Nowe Życie”.

- W tym miejscu należy podziękować tym wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy – przekazują organizatorzy.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-01-11 16:45:29) wirek2000

  do jeszczenormalny i podobnych

  Statystyki mówią, że w naszym pięknym kraju jest 2 mln osób uzależnionych od alkoholu, kolejne 2 mln pije w sposób ryzykowny i to są dane potwierdzone. Ciemna liczba to prawie drugie tyle - a to nie 1 tylko 10% społeczeństwa. to po pierwsze. po drugie jakim prawem obrażasz ludzi, którzy po prostu wybrali taki, a nie inny sposób spędzenia czasu wolnego i witania Nowego Roku. W naszym pięknym kraju kolejne 4 mln osób nie używa alkoholu w ogóle - z wyboru, a nie z przymusu czy konieczności. Nikt z osób, które witały Nowy Rok na trzeźwo nie zabrania, ani nie dyskryminuje tych, którzy chcą to uczcić lampką szampana. Alkohol jest u nas legalny i każdy dorosły może decydować czy go spożywa, czy nie. Niestety statystyki mówią też o co raz wcześniejszej inicjacji alkoholowej u młodzieży i przypadkach upijania się przez dzieci. może warto dać im dobry przykład. A soja drogą, skoro ktoś pisze o sobie "jeszczenormaly" i tak go to oburza - wskazuje wyraźnie na możliwy problem. Pozdrawiam serdecznie.

 • (2018-01-08 20:51:39) pikoolo

  co ty tam jesczenormalny wypisujesz?

  to taka rozmowa z alkoholikiem jak z homoseksua-istą :) wyluzujuj . każdy pijak myśli że on jest najmądżejszy i wie najlepiej. to tak i z ped...m .on powie że to ty jesteś chory i wszyscy inni. wyluzuj teraz Polską rządzić chcą trzeźwi alkoholicy , homoseksualiści i inna szumowina

 • (2018-01-08 18:39:58) jesczenormalny

  alkoholicy ?

  Kim są ludzie z tych zdjęć ? Cyba jedno się nasuwa ? Jeżeli ktoś w ripoście pisze że będzie kogoś z śniegu pijanego wyciągał ? Tym ludziom wszystko związane z alkoholem kojarzy się z upijaniem do nieprzytomności ?! Kto o alkoholu w ten sposób myśli ? i przed czym się broni ? Tylko alkoholik temat tak traktuje . Taki człowiek lampki wina nie wypije bo już pozostaje tylko jedno ciąg alkoholowy i białe myszki. Już nie mam najmniejszych złudzeń kto jest członkiem takiej np. Ar.... Bardzo mi przykro iż tacy ludzie traktują innych swoją miarą ;_(

 • (2018-01-07 14:42:05) freier

  jeszcenormalny

  Bez wątpienia masz rację. Ważne że jak się ciebie czyta nie czuć żalu i pewnie w takich warunkach reklamowych spożywasz. Bo żadna łamaga by się tak nie produkowała tyle razy w jednym temacie. Cieszę się z twojego procentowego sukcesu w byciu normalnym. Jeszcze nie jest za późno. Z twoim darem powinieneś zająć się promowaniem normalnego stylu życia w przedszkolach i szkołach bo widać sam tego nie miałeś. Niedobry widać i słychać. Dom normalny i nienormalna szkoła chyba że się mylę? Brakuje w mieście odważnych chcących uczynić ludzi normalnymi jak ty.

 • (2018-01-07 09:25:07) Rewizor

  WOLA WOLNA, ALE CZŁEK BEZWOLNY

  Ciekaw jestem "jesczenomalny", przed czym lub przed kim się bronisz atakując innych? Przecież masz prawo pić ile Ci tylko pary starczy! Jesteś jaki jesteś i nikt Ci przecież wyrzutów nie robi, jeszcze Ci nikt drzwi nie maluje tytułem PIJAK. Zawsze znajdzie się ktoś dobry i się z Tobą napije! A inny, może ten właśnie, którego teraz obsrywasz, zgarnie Cię zimą z obsranego trawnika. MASZ PRAWO PIĆ, WOLNA WOLA TWOJA.

 • (2018-01-06 23:39:19) jesczenormalny

  99,9% według ?

  innych to ludzie nie normalni ? Taki procent Polaków używa w Polsce alkoholu ! I ktoś z pośród 0,1% pozostałych twierdzi że reszta to nie normalni ? Ktoś publikuje to na hej.mielec i wszystko jest ok? Co o tym myśleć ? Jak ludzie chorzy nazywają chorymi normalnych ? I twierdzą że to my jesteśmy w 99,9 chorzy ? Co to za portal ? Czyż by anty polski ?

 • (2018-01-06 23:39:17) jesczenormalny

  99,9% według ?

  innych to ludzie nie normalni ? Taki procent Polaków używa w Polsce alkoholu ! I ktoś z pośród 0,1% pozostałych twierdzi że reszta to nie normalni ? Ktoś publikuje to na hej.mielec i wszystko jest ok? Co o tym myśleć ? Jak ludzie chorzy nazywają chorymi normalnych ? I twierdzą że to my jesteśmy w 99,9 chorzy ? Co to za portal ? Czyż by anty polski ?

 • (2018-01-06 12:50:12) jesczenormalny

  dziś święto dla Polaków

  Pamiętajcie prawdziwi Polacy aby podtrzymywać tradycję ! Spożywajcie Ciało i KREW Chrystusa. Nie zwracajcie uwagi na dobrodziei trzeźwych alkoholików :) Oni już swoje przeżyli . Chyba że jesteście miałł ? To mleko .

 • (2018-01-06 12:01:45) Pedros999

  do "jeszcze normalny"

  Twoje wpisy pozostawię bez komentarza, bo szkoda sobie strzępić języka. Wspaniała odpowiedź na Twoje wpisy udzieliła Ci osoba podpisana "-". Pozdrawiam i życzę na przyszłość trzeźwego oceniania osób i sytuacji.

 • (2018-01-06 04:31:04) jesczenormalny

  co za mecz

  Z życiem ? Boże Broń Polskę przed takimi normalnymi obywatelami ! Teraz każdy nienormalne zachowanie może nazwać najlepszym . Alkohol jest dla ludzi mądrych nie dla chorych.

1 | 2  »  

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!