Największe wygrane w zakładach bukmacherskich Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

SpołecznośćCzy w zakładach bukmacherskich można wygrać naprawdę duże pieniądze? Jak pokazują przypadki zarówno z Polski, jak i ze świata, jest to możliwe, ale bardziej niż szczęście pomaga w tym logiczne myślenie i ciężka praca.

Jedną z nielicznych osób, która przyznała publicznie, że dorobiła się fortuny na zakładach bukmacherskich, jest niespełna 40-letni Brytyjczyk Patrick Veitch. W ciągu zaledwie ośmiu lat, głównie na zakładach dotyczących wyścigów konnych, zarobił on ponad… 10 mln funtów. Veitch nie ukrywa, że gra u bukmacherów jest jego pracą – a ma do tego takie predyspozycje, że otrzymał zakaz wstępu do wszystkich punktów bukmacherskich na terenie całej Wielkiej Brytanii. W trzech zakładach konnych wygrał kolejno 262 tys. funtów (w 2003 r.), 235 tys. funtów (w 2004 r.) oraz 272 tys. funtów (w 2006 r.). – Wyścigi konne to bardzo skomplikowana, wielowymiarowa zagadka, należy więc szukać miejsca, w którym bukmacherzy zupełnie się pomylili. To wymaga strategicznego myślenia, doświadczenia i dokładności. Prawda jest taka, że nie ma dróg na skróty. Jedyny sposób na wygraną to ciężka praca – mówił w wywiadzie dla „The Telegraph” Patrick Veitch.

Inny ciekawy przypadek z Wielkiej Brytanii miał miejsce w 2016 r. – wówczas to piłkarskim mistrzem Anglii sezonu 2015/2016 sensacyjnie została drużyna Leicester City. Pewien mieszkaniec Guildford, który postawił na „Lisy” na początku sezonu 75 funtów przy kursie 1500:1 wygrał dzięki temu 112,5 tys. funtów. Szacuje się, że mistrzostwo Leicester ogółem kosztowało tamtejszych bukmacherów nawet… 3 mln funtów.

W Polsce też można wygrać u bukmachera

W naszym kraju również od czasu do czasu notuje się bardzo wysokie wygrane w zakładach bukmacherskich – może nie są to takie fortuny, jakie zgarniał Patrick Veitch, ale i tak robią wrażenie. Firma STS musiała wypłacić graczowi z Mielca 180 tys. zł – co ciekawe, wykupił on zakład za jedynie… 2 zł, ale przewidział trafnie wyniki 30 sportowych zdarzeń. Inna osoba za 5 zł obstawiła u bukmachera kupon, w którym przewidziała nie tylko zwycięzcę 10 meczów, ale również ich dokładne wyniki, dzięki czemu wygrała 175 tys. zł!

O innych sprytnych zakładach i megawygranych przeczytasz także w tym artykule: www.legalsport.pl/ciekawostki/najciekawsze-wygrane-w-zakladach-bukmacherskich/

W 2008 r. pewien gracz z Płocka obstawił 37 podobnych kuponów za łączną kwotę 18 tys. zł – były na nich m.in. mecze japońskiej ekstraklasy pomiędzy Sapporo a FC Tokio oraz Widzewa Łódź i Jagiellonii Białystok. Łącznie, jego wygrana wyniosła wówczas… 330 tys. zł. Inny gracz postawił 25 zdarzeń, głównie na faworytów, takich jak Bayern Monachium czy FC Barcelona, trafił wszystkie wyniki, a poświęcone na zakład 135 zł rozmnożyło się w 58 tys. zł. W kwietniu 2017 r. gracz z Radomska postawił 5 zł i wytypował dokładnie rezultaty w meczach Ligi Mistrzów Monaco – Borussia Dortmund (3:1) oraz Barcelona – Juventus (0:0) , a także spotkaniach Ligi Europy Genk – Celta Vigo (1:1) i Schalke – Ajax (2:0). Jego niesamowite przeczucie sprawiło, że wygrał tym samym 66 tys. zł!

Warto przy tym pamiętać, że zgodnie z nową ustawą hazardową, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku, w Polsce działać mogą jedynie bukmacherzy posiadający wydawaną przez Ministerstwo Finansów licencję. Zobowiązuje ona nie tylko do opłacania przez firmy bukmacherskie 12% podatku obrotowego, ale również do wiarygodności finansowej oraz wypłacalności. Jedynie gra u legalnych bukmacherów jest więc gwarancją tego, że w przypadku nawet bardzo dużej wygranej pieniądze trafią do szczęśliwca.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!