Huczny Międzynarodowy Dzień Chorego w Gminie Mielec [FOTO] Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

SpołecznośćW Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w sobotę 10 lutego odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Chorego.

- Ta piękna tradycja już  na stałe wpisała się w kalendarz rocznic w chorzelowskim ośrodku oraz w całej parafii pw. Wszystkich Świętych. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II to symbol prawdziwie ludzkiej pamięci, szacunku i miłości do ludzi starszych i schorowanych – przekazuje Damian Małek, starszy specjalista ds. promocji Urzędu Gminy w Mielcu.Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Następnie uczestnicy wydarzenia przeszli do Ośrodka Kultury, by wspólnie spędzić czas oraz obejrzeć specjalnie przygotowany montaż słowno-muzyczny. Na scenie w programie pt. „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” zaprezentowała się Chorzelowska Grupa Teatralna oraz Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Po części artystycznej, nagrodzonej koszem słodkości od duszpasterzy z parafii Wszystkich Świętych,  przyszła kolej na degustacje potraw i wypieków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Chorzelowa. W trakcie spotkania nie zabrakło również ciepłych słów i życzeń.

– Jest mi niezmiernie miło, że ten wyjątkowy dzień możemy spędzić razem. Chciałbym złożyć Wam najlepsze życzenia, dużo zdrowia, błogosławieństwa bożego i żeby taki uśmiech, jak ten dzisiejszy, zawsze gości na Waszych twarzach. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację uroczystości. Dla tak wspaniałych ludzi, jakich widzę tutaj na sali, przekonany jestem, że trzeba zrobić jak najwięcej, aby troski i problemy spotykały Was jak najrzadziej. Dziękuje również osobom, które wspomagają naszych seniorów w życiu codziennym. Dzisiaj poświęciliście swój czas i przywieźliście ich do Chorzelowa, za co jestem bardzo wdzięczny – powiedział Józef Piątek, wójt Gminy Mielec. 

Dla wielu gości, uroczystość była okazją do przeżycia wspaniałych chwil oraz wspomnień. Wspólna zabawa oraz śpiewy znanych przebojów, którym akompaniowała na pianinie Bernadetta Duszkiewicz, udowodniły, że seniorzy to ludzie wciąż aktywni. Pomimo wieku i problemów zdrowotnych cieszą się życiem i tą radością obdzielają innych.

k

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!