Blisko 50 pań uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

SpołecznośćForum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego oraz stowarzyszenie Razem dla Ziemi Mieleckiej zorganizowały, już po raz trzeci, spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Wzięły w nim udział przedstawicielki różnych organizacji i stowarzyszeń z terenu powiatu mieleckiego. Była to, w okrojonej formie, kontynuacja Mieleckiego Forum Kobiet zainicjowanego w ubiegłym roku przez nieżyjącego prezydenta Daniela Kozdębę.

W spotkaniu uczestniczyło blisko 50 pań reprezentujących rożne środowiska i formy działalności. Witający zebrane panie Józef Smaczny podkreślał, że kobiety wypełniają w życiu codziennym niezwykle ważne role społeczne, również w gospodarce, polityce, nauce, kulturze i w wielu innych jeszcze dziedzinach.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Ubolewał również, iż po decyzji premier Hanny Suchockiej z 1993 roku dzień 8 Marca przestał być świętem obchodzonym centralnie. Nie przeszkadza to jednak – jego zdaniem – aby lokalnie kontynuować tę miłą tradycję. 

Miłym akcentem spotkania było wręczenie każdej z uczestniczek skromnej wiązanki kwiatów. Wręczał je, w imieniu organizatorów, obecny na spotkaniu do niedawna wiceprezydent Mielca Jan Myśliwiec.

Przy kawie i ciastku panie wymieniały poglądy na tematy związane bezpośrednio z formami swoich aktywności. Podczas dyskusji akcentowano, że w wielu przypadkach poszczególne organizacje czy stowarzyszenia mogłyby się aktywnie wspierać, bądź - w szerszym, niż dotychczas stopniu - wspólnie organizować rożnego rodzaju przedsięwzięcia. Oprawę muzyczną spotkania z akompaniamentem gitary zapewnił Marek Paprocki.

m

 Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!