Wyjątkowe kobiety gminy Mielec nagrodzone. Pięć pań wyróżnionych za swoją działalność [FOTO] Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Społeczność
Z okazji Dnia Kobiet w niedzielę (11.03) w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbyło się spotkanie, podczas którego wyróżniono kobiety szczególnie zaangażowane w życie Gminy Mielec w 2017 roku.

Uroczystą galę otworzył oraz przywitał zebranych gości Damian Małek pełniący obowiązki dyrektora SOKiS. W tym roku udział w uroczystości wzięli Józef Piątek, wójt Gminy Mielec, Bożena Mazur, sekretarz Gminy Mielec, Jan Kołodziej, przewodniczący Rady Gminy, radni Wanda Mika, Marek    Kumor,Kazimierz Kumorek, laureatki ubiegłorocznych nagród „Wyjątkowa Kobieta”, przewodniczące oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz przedstawicielki lokalnych stowarzyszeń.

Nagroda „Wyjątkowa Kobieta Gminy Mielec” jest uhonorowaniem najaktywniejszych kobiet, które poprzez swoją działalność, wykraczają poza zwykłą aktywność dnia codziennego. Ponadto stanowi docenienie ich działalności, niezwykłego zaangażowania i osiągniętego sukcesu oraz podkreśla rolę kobiet w życiu rodzinnym i społecznym.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Kapituła w składzie Józef Piątek, wójt Gminy Mielec, Jan Mazur, zastępca wójta, Jan Kołodziej, przewodniczący Rady Gminy Mielec, Tomasz Ortyl, kierownik Referatu Inwestycji i Zarządzania Mieniem Gminnym, Damian Małek, p.o. Dyrektor SOKiS przyznała nagrody w pięciu kategoriach.

W kategorii „Kobieta Przedsiębiorcza” za niezwykłe zaangażowanie w rozwój przedsiębiorczości i osiągnięte sukcesy w działalności gospodarczej nagrodę otrzymała Monika Krawiec z Chorzelowa, właścicielka firmy ByKrawcowa.

W kategorii „Sprawy Społeczne” za przywracające wiary w drugiego człowieka oraz wspieranie osób, którym los nie szczędził przykrych doświadczeń nagrodę otrzymała Zofia Błach z Podleszan, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu.

W kategorii „Kultura” za niezwykłe zaangażowane w pracę twórczą i osiągnięte sukcesy na niwie artystycznej oraz upowszechnianie wszelkich dziedzin kultury nagrodę otrzymała Kinga Halik z Chorzelowa, członkini grupy seniorskiej ZPiT „Chorzelowiacy” oraz Chorzelowskiej  Grupy Teatralnej.

W kategorii „Gospodyni Roku” za niezwykłe zaangażowanie w działalność w środowisku kobiet oraz przekazywanie doświadczeń młodemu pokoleniu nagrodę otrzymała Małgorzata Godek z Rydzowa, Przewodnicząca KGW, współorganizatorka festynów oraz stoisk dożynkowych.

Za szczególnie zaangażowanych w „Działalność społeczną” w Gminie Mielec nagrodę otrzymała Teresa Leś ze Złotnik, sekretarz Stowarzyszenia „Ludzie z Pasją”, członkini Rady Sołeckiej, protokolant zebrań wiejskich.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

- Szanowne Panie, bardzo serdecznie dziękuję, że przyjęłyście zaproszenie na naszą galę i zechciałyście spędzić ten czas właśnie z nami. To dla nas duży zaszczyt. Dziś po raz kolejny mamy okazję nagrodzić „Wyjątkowe Kobiety”, dzięki którym nasza „mała ojczyzna” codziennie staje się lepsza. Dziękuje za to wszystko oraz dziękuje za Waszą skromność, ponieważ dobrze wiem, że nie robicie tego dla takich nagród tylko z dobroci serca i chęci pomocy innym – powiedział w trakcie gali Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec. - Jestem Wam za to dozgonnie wdzięczny. Korzystając z okazji chciałbym również złożyć życzenia wszystkim paniom obecnym na sali. Dużo zdrowia spełnienia marzeń oraz realizacji celów, zarówno osobistych, zawodowych ale również artystycznych.

- Dziś obchodzimy także „Dzień Sołtysa”, dlatego wszystkim paniom Sołtys oraz panom Sołtysom, życzę wszystkiego co najlepsze. Każdy kto pełni lub pełnił tą funkcje wie jak ciężka i trudna jest to misja. Dziękuję za wszystko co robicie w celu polepszenia życia mieszkańców naszych sołectw – dodawał wójt Piątek.

Po wręczeniu statuetek i listów gratulacyjnych w programie artystycznym pt. „Kobiecy Świat” zaprezentowali się członkowie Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”. Występ oparty został na humorystycznym przedstawieniu różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami, co spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony publiczności.  Panie wysłuchały też porad  zakresie makijażu. Spotkanie zakończyła prezentacja multimedialna ukazująca płeć piękną z Gminy Mielec.

m

 


Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!