„Młodzież Zapobiega Pożarom” w gminie Padew Narodowa Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

SpołecznośćW Szkole Podstawowej w Padwi Narodowej w eliminacjach gminnych XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej rywalizowało 22 uczestników.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Turniejowi przyglądali się Robert Pluta - wójt gminy, Janusz Bik - przewodniczący Rady Gminy, a zarazem prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Padwi Narodowej i Anna Uzar - p.o. dyrektora Szkoły Podstawowej w Padwi Narodowej.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali: przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu - mł. kpt. Bernard  Maziarz i komendant Gminy ZOSP RP w Padwi Narodowej - Piotr Kędzior.

W pierwszym etapie finałowych rozgrywek każdy ze startujących zawodników musiał zmierzyć się z 30 pytaniami testowymi. W  I i II grupie wiekowej udział wzięło 20 uczestników, w III grupie  2 uczestników). Sam finał to sprawdzian wiedzy przed komisją, w skład których weszli członkowie jury.

Suma punktacji rozgrywek finałowych zadecydowała o ostatecznej kolejności w eliminacjach gminnych OTWP.

Była ona następująca:

Grupa I (uczniowie szkół podstawowych)
1. Maja Krępa
2. Wiktoria Golba
3. Andżelika Uzar
4. Dominika Domagała
5. Martyna Sroczyńska

Grupa II (uczniowie klas VII i oddziałów gimnazjalnych)
1. Paulina Głaz
2. Mateusz Stępień
3. Wiktoria Klim
4. Maciej Krempa
5. Michał Czerkies

Grupa III (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych)
1. Aleksandra Popiołek
2. Dominik Kędzior

Dwójki, które stanęły na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych, będą reprezentować gminę w finale powiatowym OTWP.

Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział w turnieju otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez gminę Padew Narodowa.

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Padwi Narodowej Agnieszka Stolarska i Antoni Cygan odebrali podziękowania  za wkład wniesiony w przygotowanie dzieci i młodzieży do eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!