Zawodnicy Iskry Mielec po raz drugi na Podkarpackim Memoriale Sportowym im. św. Jana Pawła II Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

SpołecznośćZawodnicy Klubu Sportowego Iskra Mielec uczestniczyli w Podkarpackim Memoriale Sportowym im. św. Jana Pawła II rozgrywanym w Stalowej Woli.


Po złożeniu przysięgi olimpijskiej przez wszystkich zawodników memoriał rozpoczął się sztafetą lekkoatletyczną w hali sportowo-widowiskowej MOSiR, w której wzięły udział osoby niepełnosprawne z kilku województw naszego kraju.

Nasi lekkoatleci w osobach: Klaudia Jamróz, Magda Hałata, Anna Myca Aleksander Kolisz, Dawid Wiktor i Michał Białasik, spisali się świetnie. Przełamali własne słabości i udowodnili, że pomimo niepełnosprawności stać ich na przebiegnięcie wielu kilometrów (długości hali sportowej).

Po zakończeniu zmagań lekkoatletycznych, uczestnicy imprezy przenieśli się do parafii pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli, gdzie o godz. 18:00 odbyła się uroczysta Msza Święta, zakończona błogosławieństwem i ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Główna częścią Memoriału była sztafeta pływacka na basenie MOSiR dla upamiętnienia pontyfikatu Papieża św. Jana Pawła II. Sztafeta pływacka miała na celu przepłyniecie 9665 długości basenów, czyli tyle ile trwał pontyfikat św. Jana Pawła II. W sztafecie brali udział również wychowankowie Klubu Sportowego Iskra Mielec.

Każdy pokonany dystans był wielkim osiągnięciem i demonstracją siły oraz woli walki. Wielkie brawa za trud i wysiłek i sportową postawę dla zawodników Klubu

Po zakończeniu sztafety lekkoatletycznej i pływackiej każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe medale i  dyplomy. Zgodnie z tradycją, o godz. 21.37 na basenie zabrzmiała „Barka”. W ten sposób oddano hołd Janowi Pawłowi II.

VII Podkarpacki Memoriał Sportowy imienia Jana Pawła II dostarczył zawodnikom niesamowitych wrażeń. Nasi zawodnicy zmęczeni, ale w doskonałych humorach zapowiedzieli swój start w memoriale w następnym roku.
 
Fundamentem imprezy od samego początku była integracja osób pełno- i niepełnosprawnych. Jan Paweł II wiele uwagi poświęcał osobom niepełnosprawnym zwłaszcza ich aktywności i ruchowej.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!