Kąpielisko letnie rodem z rajskiej wyspy. Klub Młodych Liderów zorganizował Pool Party [FOTO] Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Społeczność
W ubiegłą niedzielę, 5 sierpnia, na mieleckim kąpielisku letnim odbyło się Pool Party – basenowa impreza o tematyce hawajskiej, organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu. Setki mieszkańców odwiedziły basen w tym dniu, by móc poczuć się jak na prawdziwych egzotycznych wakacjach.

5 sierpnia, w godzinach od 10 do 19, na kąpielisku letnim MOSiR przy ul. Kusocińskiego, mielczanie mogli wziąć udział w pierwszej na mieleckim basenie odkrytym imprezie w stylu hawajskim - Pool Party. Całość wydarzenia zorganizowana została przez Fundację Klub Młodych Liderów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, którzy dla uczestników Pool Party zaplanowali wiele atrakcji.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Dla osób odwiedzających basen w dniu 5 sierpnia przygotowane zostały kolorowe hawajskie naszyjniki, Tiki Bar z owocowymi koktajlami, przeprowadzone przez hostessy degustacje owoców egzotycznych, dmuchane zabawki wodne do dyspozycji uczestników oraz animacje dla dzieci i młodzieży.

W czasie wydarzenia dużą popularnością cieszyły się sesje wodnej Zumby. Klimat imprezy doskonale uzupełniały dekoracje przygotowane przez wolontariuszy Klubu Młodych Liderów. Nie zabrakło kolorowych balonów, palm, czy hawajskich girland.

“Czy za rok również odbędzie się w Mielcu taka impreza?” - było to jedno z częściej zadawanych w stronę organizatorów pytań. Mimo chwilowo niesprzyjającej pogody, impreza ciągle liczyła po kilkaset uczestników, co można uznać za duży sukces. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia partnerów i sponsorów, którzy przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających wydarzenie.

Uczestnicy mieli okazję zobaczyć prawdziwy pokaz dancehall’u. W trakcie imprezy można było skorzystać również z bezpłatnych porad dietetycznych oraz analizy składu ciała.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!