Słonecznie i rodzinnie na festynie w Woli Chorzelowskiej Społeczność - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Społeczność
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Społeczność

Mieszkańcy Woli Chorzelowskiej oraz okolicznych miejscowości bawili się w niedzielę na Festynie Wakacyjnym. Ciekawe atrakcje oraz program artystyczny przygotowane przez organizatorów sprawiły, że plac remizy OSP wypełniły całe rodziny.

Pierwsza część wydarzenia składała się z występu przygotowanego przez Karolinę Szymańską z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej. Na scenie zaprezentowali się soliści, Natalia Andrychowicz z Woli Mieleckiej, Wojtek Malinowski z Ławnicy oraz Martyna Cichowska z Trześni. Popisy młodych artystów przeplatane były występami grupy wokalnej „Wolanki” z Woli Mieleckiej.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

W drugiej części na scenie w piosenkach i tańcach starej Warszawy zaprezentowała się Chorzelowska Grupa Teatralna oraz Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”. Obie grupy przygotowane zostały przez Bożenę Telegę z Ośrodka Kultury w Chorzelowie. Wydarzenie zakończyła zabawa taneczna z zespołem „Tabu”.

- Dziękuję wszystkim organizatorom i artystom za to co dziś zrobiliście. Swoim działaniem udowodniliście, że wspólne działanie może doprowadzić do czegoś naprawdę dobrego. Poziom jaki zaprezentowali artyści był bardzo wysoki i przekonany jestem, że wkrótce zobaczymy ich na scenach w całym kraju. Słowa uznania kieruję również do Pań z Koła Gospodyń za wszystkie tradycyjne potrawy, którymi nas dzisiaj raczą. Dziękuje także Sołtysowi, który był inicjatorem tego festynu, sponsorom oraz Ośrodkowi Kultury za wszystko co zrobili, abyśmy mogli spędzić niedziele popołudnie w tak dobrym nastroju – powiedział do uczestników Józef Piątek wójt gminy Mielec.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!