Jak wybrać prostownicę do włosów? Kobieta - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Moda, zdrowie, uroda / Kobieta
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

KobietaProstowanie włosów pozwala ułożyć piękną i trwałą fryzurę, jednak może negatywnie wpływać na kondycję pasm. Jeżeli używa się taniej, niskiej jakości prostownicy, włosy już po kilku zabiegach będą przesuszone, zaczną się puszyć, a ich końcówki staną się łamliwe. Jak wybrać prostownicę do włosów, aby mieć zdrowe włosy, pomimo codziennego prostowania kosmyków?

Przed zakupem prostownicy do włosów warto przyjrzeć się kilku kwestiom. Dzięki nim wybierze się sprzęt, który pozwoli zachować piękne włosy bez konieczności rezygnowania z codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Dodatkowo urządzenie pomoże zaoszczędzić czas, gdy chce się wyprostować włosy po basenie lub przed randką.

Włosy chronione przed przesuszeniem

Wysokiej jakości prostownice do włosów chronią przed przesuszaniem kosmyków. Prostownica do włosów może sprawdzać przez cały czas stan nawilżenia pasm, tym samym nie dopuszczając do nadmiernej utraty wody. Włosy pozostają dzięki temu gładkie i sprężyste, a końcówki przestają się łamać. Urządzenia bez regulacji temperatury lub z regulacją ręczną, niszczą pasma lub są mało efektywne.

Prostownica z ruchomymi płytkami

Większość prostownic posiada nieruchome płytki, które powodują uszkodzenia włosów. Jeżeli płytki poruszają się, mogą zmieniać położenie, dzięki czemu nacisk na kosmyki jest odpowiedni. Prawidłowy nacisk zmniejsza ryzyko złamania włosa i uszkodzenia jego struktury.

Zdrowe, lśniące włosy

Włosy mogą wyglądać zdrowo, nawet gdy codziennie są prostowane. Urządzenia z funkcją pielęgnacji jonowej nadają fryzurze blask - ujemne jony poprawiają stan fryzury oraz wygładzają łuski włosów. Pasma są gładkie w dotyku, mniej się puszą i wyglądają jak po wizycie w dobrym salonie fryzjerskim.

Szybkie nagrzewanie

Prostownica, wyposażona w funkcję szybkiego nagrzewania, już w kilkanaście sekund nagrzewa się do odpowiedniej temperatury. Jest to gwarancja, że wszystkie pasma będą proste i gładkie już po jednym pociągnięciu prostownicą. Znika potrzeba powtórnego prostowania kosmyków, dzięki czemu przez krótszy czas znajdują się pod działaniem wysokiej temperatury.

Możliwość prostowania mokrych pasm

Posiadaczki długich włosów często mają zbyt mało czasu, by dokładnie wysuszyć czuprynę. Aby unikać zniszczeń kosmyków z powodu prostowania ich na mokro, niezbędne jest korzystanie z prostownicy do włosów mokrych. Urządzenie tego typu jest wyposażone w specjalny system odprowadzania pary wodnej, dzięki któremu włos jest suchy i prosty, a jego naturalna wilgoć pozostaje zachowana. Prostownicy do włosów mokrych można używać również do włosów suchych.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!