Czyż te 8 kg mniej nie robi cudownej różnicy?! Zdrowie - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Moda, zdrowie, uroda / Zdrowie
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Zdrowie


Przed kuracją.                                         Po kuracji.

Pewna siebie, uśmiechnięta i totalnie odmieniona. Taką właśnie poznajemy Wiktorię w 2018 roku. Jeszcze rok temu jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej.

- Córka sama mnie poprosiła abym zabrała ją do dietetyka, pamiętała że ja kiedyś skorzystałam z konsultacji u Pani dietetyk Agaty Anuszewskiej i schudłam – mówi mama Wiktorii, Pani Monika.

Kiedy ma się kilkanaście lat, wygląd zaczyna mieć duże znaczenie. Dobry wygląd. A Wiktoria w swoim poprzednim, znacznie cięższym wcieleniu, czuła się źle. Teraz Wiktoria kocha chodzić na zakupy, uwielbia przeglądać się w lustrze, wreszcie jest zadowolona z tego jak wygląda. - Zaczęłam chodzić na tańce, wreszcie już się nie męczę tak szybko. Mam dużo lepszą kondycję i z większą łatwością się poruszam – dodaje Wiktoria.

Chociaż na początku małej bohaterce trudno było zapomnieć o ulubionych smakołykach, z pomocą pani Agaty, udało się zapanować nad apetytem i zmienić złe nawyki żywieniowe. Teraz, po okresie stabilizacji Wiktorii zdarzają się małe „grzeszki”, ale nasza bohaterka potrafi już wybierać zdrowe zamienniki i żadne wyjścia ze znajomymi, urodziny koleżanki czy wycieczki do kina jej nie straszne.

Oczywiście zdarzały się trudne momenty, na szczęście po efektach pierwszego miesiąca Wiktorii dużo łatwiej było radzić sobie z odmawianiem słodkości. Z czasem Pani dietetyk dawała różne alternatywne przepisy i sprawiała że dieta była coraz większą przyjemnością – mówi Pani Monika.

Uważam, że Pani Agata jest też trochę jak psycholog - wspiera, pomaga, pociesza, chwali, czasem gani - ale tego właśnie potrzeba dla łatwego uzyskania efektu - ocenia Pani Monika.

- Dużo trudniej przyznać się przed sobą, że coś jest nie tak, niż to zmienić. Wystarczy ten jeden krok, a później już jest "z górki". Cel naprawdę jest tego warty!

Jestem ogromnie dumna z mojej córki, mimo trudnego okresu świąteczno-noworocznego efekty zostały zachowane. Cieszymy się że możemy korzystać z bezpłatnych wizyt kontrolnych, to daje mi pewność że moja córka utrzyma uzyskaną wagę – dodaje mama Wiktorii.

Wraz z Nowym Rokiem wiele z nas postanawia dokonać rewolucyjnych zmian w swoim życiu. Jest to czas, kiedy mamy wysoką motywację i chęci do działania. Warto więc wykorzystać ten moment i od planów przejść do ich realizacji. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces! NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin: 790 337 773

PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


E-mail:

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790337773


Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 11:00 - 19:00

Materiał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!