Czyż to -6 kg nie robi cudownej różnicy?! - schudnij z Projektem Zdrowie! Zdrowie - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Moda, zdrowie, uroda / Zdrowie
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Zdrowie

Wystarczyło kilka tygodni, by Pani Ania znów czarowała szczerym uśmiechem, a radość w oczach zagościła na stałe. Pani Ania schudła 5,6 kg w ciągu 4 tygodni, wróciła do poprzedniego rozmiaru ubrań i tryska energią. Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką.


Przed kuracją.                                Po kuracji.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Moja pierwsza wizyta w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie skierowana była na moją córkę, która od jakiegoś czasu skarżyła mi się że coraz ciężej się czuje, szybciej się męczy. Od kilku znajomych słyszałam dobre opinie o Projekcie Zdrowie więc postanowiłam udać się do specjalisty i pomóc mojemu dziecku. Po pierwszym tygodniu kuracji, kiedy zobaczyłam piękny spadek wagi u Lenki, pozazdrościłam jej;) A tak poważnie, stwierdziłam że skoro już po pierwszym tygodniu widać efekty kuracji to sama również chętnie spróbuję, a przy okazji będzie nam razem z córką raźniej.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?
Podjadałam, zawsze myślałam że nie jem za wiele, ale dopiero po przejściu na kurację zauważyłam jak wiele tych drobnych posiłków u mnie jest. Poza tym gubiły mnie słodkości i smażone potrawy.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?
Nie :) Pani Agata Anuszewska, moja dietetyk, zastępuje mi moje ulubione posiłki zdrowszymi ich wersjami. Jest pysznie. Proszę pamiętać że na diecie jest też moja córeczka, a ona już ma dużo większe wymagania. Bardzo odpowiadają nam słodkie podwieczorki w postaci pysznych smoothie, ciasteczek czy naszych ulubionych trufli.

Czy system cotygodniowych wizyt jest dla Pani wsparciem?
Zdecydowanie tak. Jestem zdania, że to świetne rozwiązanie, które pozwala utrzymywać wysoką motywację. Pani dietetyk mogła na bieżąco wprowadzać zmiany w diecie, w zależności od postępów. Dobrze jest mieć też kontrolę nad sobą. Myślę, że samemu ciężko byłoby się zmobilizować, pewnie szybko bym się zniechęciła i zrezygnowała z diety.

Co Panią motywowało do wytrwania na diecie?
Najbardziej cieszyły spadki kilogramów i coraz lepsze samopoczucie. Cieszę się że w tym sezonie wakacyjnym bez problemu ubiorę bikini. Polecam wszystkim.

Kilogramy chętnie przyjmiemy!!! Od początku bieżącego roku do końca kwietnia nasi pacjenci „zostawili” u nas już 2045 kg. Przyłącz się do nich i umów na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 337 773. Dodatkowo każdy, kto rozpocznie kurację w okresie 14 maja - 15 czerwca 2018 r. i dokończy zdanie konkursowe "Rozpoczynam letnią zmianę odżywiania, ponieważ..." ma szansę wygrać zestaw prezentowy marki Projekt Zdrowie o wartości 100 zł. Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi.

Nie czekaj i zapisz się już dziś!

PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


E-mail:

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790337773


Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 11:00 - 19:00

Materiał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!