Prawie 17 litrów krwi zebrano podczas akcji Ognisty Ratownik – Gorąca Krew [FOTO] Pomagaj - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Pomagaj
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Pomagaj
Prawie 17 litrów krwi w ramach akcji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” udało się zebrać w sobotę w Chorzelowie w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Rzeszowa.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia byli druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelowie. Po sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się w kwietniu tego roku i podczas, której udało się zebrać 20 litrów krwi zapadła decyzja o ponownym zaproszeniu pracowników RCKiK do Gminy Mielec. Sobotnia edycja przyniosła kolejny dobry wynik. Osób chętnych do oddania krwi zarejestrowało się 43, jednak ze względów zdrowotnych do oddania zakwalifikowano 35 osób od których  łącznie uzbierano prawie 17 litrów krwi.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Godne pochwały były całe rodziny, które pojawiły na placu remizy OSP. Rodzice oddając krew, uczyli jednocześnie swoje dzieci dobrej obywatelskiej postawy. - Krew często nazywana jest darem życia i wspaniałe jest to, że prawie każda osoba ciesząca się dobrym zdrowiem jest w stanie się tym darem dzielić. Nic nas to nie kosztuje a może uratować coś najcenniejszego, czyli ludzkie życie. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować osobom które zdecydowały się nas odwiedzić i honorowo oddać krew. Dziękuje również druhom z OSP Chorzelów za pomysł i zabezpieczenie logistyczne oraz wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w tą szczytną akcje – powiedział uczestniczący w wydarzeniu Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, instytucjom oraz mediom, które włączyły się w akcję wspierając ją dobrym słowem oraz gadżetami promocyjnymi rozdanymi osobom, które w tym dniu oddały krew.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!