Rekordowa Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Wadowice Pomagaj - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Pomagaj
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

PomagajSztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wadowicach Dolnych opublikował rozliczenie swojej akcji w 2018 roku. To bardzo wysoka suma.


Orkiestra w gminie Wadowice Górne gra od wielu lat, odbywa się tam kwesta i zazwyczaj kameralna impreza towarzysząca w ośrodku kultury w Wadowicach Dolnych. To wystarczy by na konto fundacji Jerzego Owsiaka trafiała okazała suma.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 W tym roku to 43 tysiące złotych. - Mamy potwierdzenie, że kwota uzyskana z prowadzonej zbiórki przez Sztab WOŚP przy OSP w Wadowicach Dolnych to 43 035,74 zł! To kolejny rekord w naszym sztabie i na pewno nie ostatni, bo przecież grać z Orkiestrą będziemy do końca świata i jeden dzień dłużej! Dziękujemy raz jeszcze wszystkim Darczyńcom, Współorganizatorom oraz Sponsorom tegorocznego 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy, którzy mimo niekorzystnych warunków zaangażowali się w zbiórkę podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wspaniałe, że w ten zimowy czas macie tak gorące serducha i gracie z WOŚP dla dzieci i seniorów. Mamy nadzieję że i za rok będziemy mogli liczyć na waszą pomoc. Dziękujemy!  - przekazała szefowa sztabu WOŚP OSP Wadowice Dolne Dominika Turczyn.

hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!