Niezwykłe gesty najbliższych Żołnierzy Niezłomnych! Pomagaj - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Pomagaj
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

PomagajTrwa zbiórka pieniędzy na budowę Pomnika Żołnierzy Wyklętych w Mielcu. Inicjatywę tę ostatnio wsparła Janina Pryjda – siostra Wojciecha Lisa oraz Andrzej Dolina – syn Stanisława Doliny.


Pomnik Żołnierzy Wyklętych ma stanąć na szczycie Góry Cyranowskiej, a jego budowa została zaplanowana jako efekt kwesty. Inicjatywę tę koordynuje Romuald Rzeszutek z Klubu Historycznego Prawda i Pamięć. Poinformował o niezwykłych gestach wsparcia dla tego działania.

- Janina Pryjda, siostra zamordowanego Żołnierza Wyklętego Wojciecha Lisa, wpłaciła wraz z rodziną, na rzecz budowy Pomnika Żołnierzy Wyklętych Niezłomnych w Mielcu 1200 złotych. Pani Janino, mimo trudności, które Panią trapią, wsparła Pani projekt, który wraz z przyjaciółmi podjęliśmy się zrealizować. Serdeczne Bóg zapłać! – napisał Romuald Rzeszutek.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Na podobny gest zdecydował się też Andrzej Dolina. - Składam z serca płynące podziękowania w imieniu przyjaciół i własnym za wpłatę na konto budowy Pomnika Żołnierzy Wyklętych Niezłomnych w Mielcu kwoty 1000 złotych Andrzejowi Dolinie, synowi Żołnierza Niezłomnego Stanisława Doliny "Ignaca", za tak hojny dar na rzecz budowy pomnika – poinformował Rzeszutek.

Każdy może wesprzeć ideę budowy pomnika wpłacając dowolną kwotę na numer konta Klubu Historycznego „Prawda i Pamięć”: 92 1240 2654 1111 0010 7031 5571  z  dopiskiem „Budowa Pomnika Żołnierzy Niezłomnych w Mielcu”.

hm


 Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!