Lokalni herosi poszukiwani Pomagaj - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Pomagaj
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

PomagajRozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI, którzy w ramach XVII już edycji programu pomocowego dotrą do najbardziej potrzebujących osób w Polsce.


W tym roku Stowarzyszenie WIOSNA zamierza zaangażować minimum 13,5 tysięcy wolontariuszy. Do projektu może przyłączyć się każdy, kto ukończył 16 rok życia bez względu na wykształcenie i doświadczenie. Rekrutacja potrwa do końca września.

W Mielcu poszukiwanych jest 30 wolontariuszy. Liderami akcji w mieście są Ewelina Sieroń i Maciej Ochab.

SuperW to osoba, która nie boi się wyzwań, ponosi odpowiedzialność za powierzone zadania, rozwija się, wykorzystuje swoje talenty i umiejętności oraz pokazuje, że jedyną przeszkodą w wygrywaniu jest mentalność.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Zadaniem SuperW będzie m.in. dotarcie do rodzin w potrzebie, połączenie ich z darczyńcami, współorganizacja grudniowego finału PACZKI oraz stworzenie ewaluacji działań całej edycji projektu.

Aby zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.superw.pl, przyjść na rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym koordynatorem, przejść wdrożenie przygotowujące do pierwszych zadań i zacząć działać!

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości to jedne z największych i najskuteczniejszych projektów społecznych w Polsce. Tylko w 2017 roku Szlachetna Paczka pomogła ponad 20 tys. potrzebujących rodzin. Paczka kieruje się zasadą mądrej pomocy, wspiera materialnie i mentalnie konkretne osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Z

 kolei Akademia Przyszłości pomaga dzieciom z trudnościami w nauce, często z niezamożnych rodzin, i przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesu w życiu. W roku szkolnym 2017/18 odbyła się już XV edycja projektu, a udział w niej wzięło ponad 2200 dzieci w całej Polsce.

hm


 Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!