Gonimy słońce... z Mielca aż po Wyspę Wielkanocną. Slajdowisko 21 marca Turystyka - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Turystyka
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Turystyka


Ewa i Romek to młode małżeństwo, które łączy pasja zwiedzania świata. Podróżują i dzielą się tym, co widzą.


Są autorami blogów o podróżach, goszczą w audycjach radiowych dotyczących eksplorowania świata, a od niedawna organizują pokazy zdjęć w klubach podróżniczych. Oboje pochodzą z Mielca. Ewa Wilczyńska-Saj jest absolwentką V LO, laureatką wielu nagród zdobytych wraz z Zespołem Muzyki Dawnej „Hortus Musicus”, a Romek Saj jest absolwentem II LO.

- Niniejszym chcielibyśmy zaproponować i zarekomendować przygotowane - szczególnie z myślą o uczniach zainteresowanych podróżami i geografią - spotkanie pt. „Gonimy słońce… z Mielca aż po Wyspę Wielkanocną” z podróżnikami i pokaz slajdów z ich wypraw do najbardziej egzotycznych miejsc świata - przekazują pracownicy SCK w Mielcu.

Ewa i Romek to młode małżeństwo, dwójka pochodzących z Mielca ludzi, których łączą wspólne pasje, odwaga spełniania marzeń, odrobina szaleństwa i wiele miłości. Podróżują i dzielą się tym, co widzą i przeżywają. Są autorami blogów o podróżach, goszczą w audycjach radiowych dotyczących eksplorowania świata a od niedawna organizują pokazy zdjęć w klubach podróżniczych.
 
A co odkryli i co przywieźli ze swych egzotycznych podróży Ewa i Romek? O tym i o wielu innych rzeczach dotyczących Wypraw opowiedzą sami podczas „slajdowiska”  21 marca o godz. 18.00 (Dom Kultury SCK, sala nr 1).

k

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!