Dom Kultury w Grochowem zorganizował wycieczkę w Bieszczady Turystyka - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Turystyka
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

TurystykaWiejski Dom Kultury i Rekreacji w Grochowem zorganizował wyjazd dla mieszkańców tuszowskiej gminy w Bieszczady.

Pogoda nie zawiodła, podczas dwudniowego pobytu było bezwietrznie, słonecznie i bardzo przyjemnie. Wędrówkę rozpoczęli od jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych tras w Bieszczadach – Połoniny Wetlińskiej wyruszając z Przełęczy Wyżnej do schroniska „Chatka Puchatka”. Piękna trasa wędrówki, doskonała widoczność, sprzyjała podziwianiu cudownych już jesiennych widoków Bieszczadów.
Po odpoczynku w „Chatce Puchatka”  zeszli tą samą trasą gdzie u stóp Przełęczy Wyżnej  wzięli udział we wspólnej modlitwie różańcowej, która była częścią ogólnopolskiej akcji „Różaniec do granic”.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 
Następnie wyruszyli autokarem do miejsca noclegowego w Ośrodku „Uroczysko” znajdującego się w cichej miejscowości Zwierzyń położonej w najpiękniejszym przełomie Sanu. Po drodze zwiedzili Park Miniatur Sakralnych w Myczkowcach, gdzie zgromadzono 140 makiet cerkwi greckokatolickich, prawosławnych oraz kościołów rzymskokatolickich z terenu południowo-wschodniej Polski, Słowacji oraz Ukrainy.

Drugiego dnia po śniadaniu uczestnicy wyruszyli na mszę świętą do kościoła mieszczącego się w zabytkowej murowanej cerkwi z lat 1750-1799. Następie trasą od cerkwi przy zielonym szlaku pieszym, górskim przeszli około 1,5 km do legendarnego „cudownego źródełka”, gdzie po chwili wycieszenia i zaopatrzenia się w cudowną wodę oraz wspólnym zdjęciu wrócili, by wyruszyć w dalszą drogę autokarem.

Przejeżdżając obok zapory w Myczkowcach dotarli do Zalewu Solińskiego i zapory w Solinie tam spędzili dwie godziny zwiedzając i spacerując.

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!