O parawanach pokojowych słów kilka Wokół domu - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Aktywni / Wokół domu
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Wokół domuOstatnimi czasy ich popularność bardzo rośnie, przezywają bowiem swój renesans. Jednak przez szereg lat praktycznie się o parawanach dekoracyjnych  w naszym kraju nie mówiło, pojawiły się one bardzo rzadko, były produktem wręcz niszowym. Teraz jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło, parawany wiodą prym, gdy chodzi o inne niż naścienne dekoracje przestrzeni. Warto wiedzieć o ty, że ich kariera rozpoczęła się znacznie, znacznie wcześniej!

Produkt z historią

Historia tych przenośnych ścianek (bo tak w istocie parawany pokojowe jak najbardziej można nazwać) sięga VIII wieku. Wtedy to właśnie były one w Chinach i Japonii stosowane w ramach ochrony przed dokuczliwymi przeciągami, które to wiele osób prawiły o przeziębienia. W Europie parawany znane są natomiast od znacznie późniejszego czasu, pierwsze wzmianki o nich bowiem pojawiły się pod koniec szesnastego wieku, zdobywając niemałą popularność. Ta przegroda oddzielają poszczególne strefy w pomieszczeniu może być zarówno szeroka (bo złożona z wielu ruchomych skrzydeł połączonych zawiasami), gdy w grę wchodzą obszerne wnętrza, jak i nieduża i raczej wąska, kiedy chcemy zaaranżować ją w niedużym pokoju. W jakich przypadkach najlepiej się ona sprawdza?

Funkcjonalność to podstawa!

Okazuje się, że parawan pokojowy (https://www.fototap.pl/parawany) jest wprost nieodzownym elementem dekoracyjnym wówczas, kiedy pragniemy oddzielić w salonie piękności, fryzjerskim czy kosmetycznym strefę przeznaczoną wyłącznie dla personelu od tej dla klientek. W takim wypadku warto wybrać egzemplarz ściśle dopasowany do stylu, jaki jest w danym pomieszczeniu, zdecydowanie najpopularniejsze są dziś motywy glamour, shabby chic oraz rustykalne, chociaż pojawiają się także klimaty vintage oraz minimalistyczne.

Warto pomyśleć o tym rozwiązaniu także  w pokoju, w którym mieszka dwoje lub więcej dzieci. Chętnie wykorzystywane jest również na otwartych przestrzeniach, aby oddzielić ich różne strefy. Czy mamy w  tym przypadku do czynienia z dużymi wydatkami? Na szczęście nie, skoro już za nieco ponad 400 złotych możemy stać się szczęśliwymi posiadaczami tej niezwykłej dekoracji. Na szczęście projektanci w pełni zadbali o to, by była ona trwała, solidnie wykonana i wytrzymała, dlatego na pewno będzie w stanie ozdabiać przestrzeń przez szereg lat, pozostając w takim tanie, w jakim była w dniu zakupu.

Wzorów wciąż przybywa, zatem każdy kupujący znajdzie na pewno ten ulubiony dla siebie. Wiosna 2018 będzie należała we wnętrzach do parawanów pokojowych, to pewne!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!