O nas - Hej.mielec.pl - najpopularniejszy portal w mieście! / Portal / O nas
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

O nas


WYDAWCĄ i operatorem serwisów www.hej.mielec.pl i hej.rzeszow.pl jest

hejgrupa Sp. z o.o. , ul. Szafera 33 , 39-300 Mielec

NIP: 6772354362 | REGON: 121461204

Konto bankowe: 89114020170000470212533628 | KRS: 0000378158


Kontakt:

Biuro Obsługi Klienta czynne jest w od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Telefon: 17 250 69 69

Fax: 17 250 68 68


e-mail - BIURO OBSŁUGI KLIENTA: biuro@hejgrupa.pl
e-mail - REDAKCJA MIELEC: info@hej.mielec.pl

Zespół portali HEJGRUPY tworzą (redakcja w Mielcu i Rzeszowie, biuro obsługi, administracja, dział handlowy):

Bartłomiej Jaskot, Przemysław Cynkier, Marta Pietras, Kacper Strykowski, Luiza Barleska, Zofia Zaraś, Marta Badowska, Dominika Wałęga.
Współpraca IT: SPERO

PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!
Redaktor naczelny portali hej.mielec.pl, hej.rzeszow.pl: Przemysław Cynkier

Chcesz skontaktować się z redakcją portalu (np. w sprawie ogłoszenia, oferty, współpracy, materiału opublikowanego w portalu)? Pisz TUTAJ!

Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia, wiesz o sprawie, która warta jest opisania lub interwencji? Zrób zdjęcia, nagraj film, napisz choćby krótki tekst. I wyślij do nas korzystając z Formularza kontaktowego - DODAJ INFO!


REKLAMA, KATALOG FIRM, PATRONATY - SPRAWDŹ TUTAJ!

CHCESZ KUPIĆ LUB WYKORZYSTAĆ MATERIAŁY Z PORTALU -WYŚLIJ ZAPYTANIE

CHCESZ WYSŁAĆ OGŁOSZENIE? KLIKNIJ TUTAJ!Strategia – warto się znaleźć wśród najlepszych

hejgrupa Sp. z o.o. należy obecnie do czołowych redakcji mieleckich portali internetowych. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego wydawane przez nas portale są odpowiedzią na wyrażane przez Czytelników potrzeby.

Maj 2011 roku był miesiącem przełomowym. Zarówno te małe, jak i większe planowane zmiany wprowadzane od tamtego czasu mają na celu podążanie za najnowszymi trendami rynku medialnego w naszym regionie. Mając cały czas przed oczyma założone cele nie zapominamy o przesłaniu jakie niesiemy – pozytywnie i lokalnie.

HEJGRUPA  - pozytywnie i lokalnie

Zapewnienie naszym Czytelnikom rzetelnego przekazu medialnego w oparciu o najlepsze praktyki gwarantujące wzrost wartości firmy jest naszym nadrzędnym celem.

Orientacja na klienta: koncentracja na działaniach mających na celu identyfikację i wypełnianie potrzeb klientów przy uwzględnieniu realizacji celu tworzenia wartości.

Najlepsze praktyki: stosowanie najbardziej skutecznych i efektywnych działań w zakresie m.in.: procesów biznesowych, poprawy efektywności, jakości świadczonych usług, rozwoju kapitału ludzkiego.

Wizja hejgrupa Sp. z o.o. opiera się o poniższe główne elementy:

- wiodący podmiot: podmiot osiągający ambitne cele wzrostu wartości poprzez przyrost przychodów, zadowolenie klientów, znajdujący się w czołówce firm swojej branży, pewny przekaz medialny

- region: Polska, województwo podkarpackie, otwarcie na inne regiony


Nadrzędny cel strategiczny

Burza medialna: nasi Czytelnicy są ważnym organem funkcjonowania portali. Dostęp do heja jest darmowy, każdy może go w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie przeglądać. Należy zapewnić Czytelnikom dostęp do najświeższych, różnorodnych, a zarazem budzących ciekawość informacji. Tworzymy portale internetowe, dajemy możliwość komentowania, własnoręcznego dodawania ogłoszeń, publikacji. Każdy użytkownik ma możliwość wysłać do nas wiadomość, komunikat, pogłoskę, artykuł czy fotogalerię. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, pomysły. Promujemy i opowiadamy o ciekawych osobowościach, osiągnięciach i talentach mieszkańców naszego regionu. 

Zadowolenie klienta: oferujemy szeroki wachlarz usług. Ponadto, dzięki sporej popularności hej.mielec.pl przedsiębiorcy wiedzą, że wyświetlana reklama spotka się z dużą oglądalnością oraz zbuduje pozytywny wizerunek firmy.

Prowadzone działania promocyjne są:

- Elastyczne: reklamę internetową cechuje wysoki stopień elastyczności. Oznacza to, że każdy etap prowadzonej kampanii może być monitorowany. Cykliczne analizowanie bieżących efektów emitowanej reklamy umożliwia natychmiastową jej weryfikacji.

- Mierzalne: po zakończonej kampanii na życzenie klienta możemy przesłać raporty pokazujące ile osób zainteresowało się daną reklamą

- Zróżnicowane: dzięki różnorodności sposobów reklamy dajemy większe możliwości skutecznej promocji zarówno małym, jak i większym firmom.

Wszystkie powyższe zabiegi, jak i to, że korzystając z naszych usług klient ma gwarancję, iż przygotowując dla niego ofertę pracujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, spowodują napływ coraz to nowszych interesantów.

Satysfakcja, uczciwość.

Nacisk na rozwój i wzrost działalności hejgrupy.

       
Główne cele strategiczne:

- koncentracja na zyskownym wzroście w obszarach działalności podstawowej – wzrost sprzedaży, utrzymanie bazy klientów w obszarze sprzedaży, ograniczenie działalności niepodstawowej celem finansowania rozwoju przedsięwzięć podstawowych, reklama, komercja

- poprawa efektywności – redukcja kosztów operacyjnych, optymalizacja kierunków i nakładów inwestycyjnych, poprawa wykorzystania aktywów, optymalizacja wyniku finansowego

- integracja zarządzania wszystkimi elementami łańcucha wartości – zdefiniowanie i wdrożenie zasad nadzoru właścicielskiego, centralizacja decyzyjności, wdrożenie optymalnego modelu finansowania inwestycji

- rozwój kapitału ludzkiego – uruchomienie programu zarządzania talentami, intensyfikacja współpracy z innymi mediami, efektywny system motywacyjny i zarządzanie przez cele, konferencje prasowe itp.

- rozwój działalności na atrakcyjnych rynkach w Polsce – ekspansja w innych regionach Polski, monitorowanie rynków i potencjalnych portali do przejęć i akwizycji

Efektem realizacji głównych celów strategicznych będzie dołączenie do wiodących redakcji w całej Polsce.

 

 

 

Facebook

 

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!