Katalog firm - / Reklama / Katalog firm

Katalog firm

Katalog Firm portalu hej.mielec.pl został utworzony specjalnie na potrzeby małych i dużych przedsiębiorstw, działających na terenie naszego miasta i jego okolic.

Dzięki dodaniu swojej Firmy do Katalogu może dowiedzieć się o niej dużo ludzi z Mielca, a nawet spoza miasta i zagranicy. Wpłynie to pozytywnie na Państwa działalność i zwiększy liczbę klientów.

Katalog jest dostosowany do Państwa potrzeb tak, aby stwarzał możliwość jak najlepszego i najkorzystniejszego zaprezentowania swojej działalności.
 

UTWORZYLIŚMY DWA PAKIETY W KATALOGU

hej wizytówka       hej sklep

 

Katalog Firm >> 


JAK DODAĆ SWOJĄ FIRMĘ DO KATALOGU?

1. Należy wejść do Katalogu Firm na hej.mielec.pl i wybrać jeden z dwóch pakietów - podstawowy hej.wizytówka lub rozszerzony hej.sklep. Następnie wypełnić podstawowe informacje. W przypadku hej.wizytówki należy wnieść jednorazową opłatę - 20 zł netto. W przypadku pakietu rozszerzonego dokonać płatności poprzez przelew on-line lub tradycyjny przelew bankowy.

2. Po przesłaniu zgłoszenia oraz opłaceniu faktury pro formy zostaną Państwo poproszeni o przesłanie kilku informacji o Firmie. Po ich wprowadzeniu opublikujemy wpis, a na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłana prośba o ponowne odwiedziny Katalogu Firm - od tej pory można już dokonywać edycji swojej strony.

hej.kreacja

Hej.Kreacja – Studio Kreacji i Reklamy – to dział, który dynamicznie rozwija się na rynku reklamy i promocji. Dostarczamy klientom kompleksowy zakres usług marketingowych opierających się na najlepszych sprawdzonych rozwiązaniach.

Przygotowując projekty kampanii reklamowych staramy się poznać potrzeby naszych Klientów i ich oczekiwania, nasze pomysły dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta. Wraz ze zwiększającymi się potrzebami naszych Klientów stopniowo poszerzamy zakres oferowanych usług i obecnie możemy Państwu zaproponować reklamę w Internecie, reklamę zewnętrzną, poligrafię, gadżety i inne materiały reklamowe. Pragniemy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje poszukujące skutecznych rozwiązań reklamowych.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!