Ogłoszenia - / Reklama / Ogłoszenia

Ogłoszenia

Jak szybko i sprawnie dodać ogłoszenie?


Baza ogłoszeń portalu hej.mielec.pl to jedyny w Mielcu system ogłoszeń drobnych, w którym można dodawać zdjęcia i grafiki. I nie trzeba streszczać ogłoszenia do kilku słów! Do dyspozycji jest aż  1000 znaków!

Są dwa sposoby na dodanie ogłoszenia – za pomocą aplikacji on-line dostępnych w portalu, bądź osobiście w Biurze Obsługi Klienta (CH Smoczka, ul. Szafera 33, Mielec).

Użytkownik dodając ogłoszenie zapewnia, że nie będzie publikował żadnych treści o charakterze obraźliwym, nieprzyzwoitym, rasistowskim, grożącym, molestującym, zniesławiającym lub z podtekstem seksualnym, niezgodnym z polskim prawem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz.U. 1997 Nr 111 poz. 724) i zawartym w niej artykułem 10a nie należy dodawać ogłoszeń dotyczących handlu zwierząt domowych. Zakaz, o którym mowa w ust. 1 pkt 3, nie dotyczy podmiotów prowadzących schroniska dla zwierząt oraz organizacji społecznych, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt.

Dodając ogłoszenie użytkownik zobowiązuje się do dodawania treści tylko i wyłącznie w celu własnym, nie pośrednicząc osobom trzecim. Użytkownik jest odpowiedzialny za wszelkie opublikowane przez siebie treści na www.hej.mielec.pl.

Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania konta użytkownika, który w sposób uporczywy narusza regulamin strony www.hej.mielec.pl.  

INSTRUKCJA KROK PO KROKU! - ZOBACZ!

1. Dodanie ogłoszenia on-line

1.1. Możliwość dodawania ogłoszeń mają wyłącznie osoby zarejestrowane w portalu hej.mielec.pl. Aby sprawnie dodać anons należy je najpierw opłacić korzystając z systemu płatności hej.mielec.pl.

Emisja ogłoszenia przez:
7 dni = 3 punkty
14 dni = 5 punktów
21 dni = 8 punktów
30 dni = 10 punktów

Punkty można kupić korzystając z płatności on-line lub bezpośrednio w BOK.

Możliwości wykupienia punktów poprzez płatności on-line:
3 pkt = 6 zł
5 pkt = 9 zł
8 pkt = 11 zł
10 pkt = 13 zł
15 pkt = 16 zł
50 pkt = 35 zł
125 pkt = 80 zł
(podane kwoty są cenami brutto)

Uwaga: dokonując zakupu punktów poprzez płatności on-line nie ma możliwości otrzymania faktury. Jeśli chcesz otrzymać fakturę - zgłoś się do Biura Obsługi Klienta w celu doładowania konta!

1.2. Po dokonaniu płatności, czyli naładowaniu naszego konta punktami przechodzimy do dodawania ogłoszenia. Po zapisaniu treści ogłoszenia system pobierze odpowiednią liczbę punktów potrzebnych do publikacji ogłoszenia.

1.3. Skorzystaj z opcji DODAJ OGŁOSZENIE! Następnie wybierz rodzaj i kategorię ogłoszenia. Dalej, wybieramy czas emisji ogłoszenia w bazie ogłoszeń. Nasze ogłoszenie pojawi się w bazie pod wskazaną kategorią, oczywiście także pojawi się na głównej stronie portalu. Czas emisji ogłoszenia na głównej stronie portalu jest zależny od ilości dodawanych ogłoszeń danego dnia.

1.4. Następnie wpisujemy tytuł ogłoszenia oraz ewentualnie cenę. Tytuł powinien być krótki, zawierać istotną informację, np. "Sprzedam mieszkanie w Mielcu". Zabrania się powiększania czcionki, używania kursywy oraz podkreślenia tytułu. W tytule nie używa się także znaków specjalnych (przykład: ❤ ☎  ❋).

Możemy przejść do wprowadzenia treści ogłoszenia. Nie musisz streszczać ogłoszenia – do dyspozycji masz aż 1000 znaków. Pamiętaj, aby tytuł ogłoszenia nie był zbyt długi - może to spowodować zanik funkcji edycji.

1.5. Następnie pozostaje już tylko wprowadzenie danych kontaktowych. Każdy może także bezpłatnie dodać maksymalnie 3 grafiki, bądź zdjęcia. Pamiętaj, że grafika o rozmiarze większym niż 640x480 px może zwolnić proces dodawania ogłoszenia. Kolejnym i ostatnim krokiem jest zapisanie ogłoszenia.

Uwaga! Dokonanie zmiany ogłoszenia po opublikowaniu – np. wydłużenie czasu po opłaceniu, zmiana kategorii, treści itp.  spowoduje wstrzymanie emisji ogłoszenia i wyświetlenie komunikatu "Ogłoszenie nieopłacone". Każdą zmianę w ogłoszeniu należy ponownie opłacić. W tym celu postępuj jak w punkcie 2.
Pamiętaj, że jeśli chcesz wydłużyć czas trwania ogłoszenia poprzez funkcję "Edytuj" - ogłoszenie pojawi się pod datą bieżącą, ale jako ostatnie na liście wszystkich ogłoszeń.

2. Co zrobić, kiedy najpierw dodasz ogłoszenie, a następnie je opłacisz?
 
2.1. W przypadku jeśli nie masz punktów na koncie i w pierwszej kolejności dodasz ogłoszenie wyświetli się komunikat, że ogłoszenie jest nieopłacone. Taki anons trafia do bazy i czeka na publikację. W tym celu ogłoszenie trzeba opłacić. Aby to wykonać postępujemy jak w punkcie 1.1.

2.2. Po doładowaniu konta punktami należy wejść w edycję ogłoszenia, otworzyć okno edycji ogłoszenia (Rys. 1), upewnić się, że wszystko jest prawidłowo wypełnione, koniecznie zaznaczyć opcję „Ustaw datę dodania na dzisiejszą” (Rys. 2.). Brak zakreślenia tej opcji jest równoznaczny z zapisaniem ogłoszenia z pierwotną datą. Następnie wybrać opcję zapisania zmian.

3. Co zrobić, kiedy nie otrzymasz punktów na konto?
 
3.1. W przypadku jeśli punkty nie wpłyną na Twoje konto skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia nieprawidłowości.

4. Jak usunąć ogłoszenie?
 
Zalogowany użytkownik może w każdej chwili usunąć dodane przez siebie ogłoszenie. W tym celu należy wejść w zakładkę "Ogłoszenia", kliknąć w pole "Edytuj Twoje ogłoszenia" z nami.

5. Dodanie ogłoszenia w Biurze Obsługi Klienta


Przyjdź do nas z ogłoszeniem, a to my opublikujemy je na łamach portalu. Już nie musisz martwić się systemem ogłoszeń on-line. Dla ułatwienia wprowadziliśmy także nowy sposób zapłaty, za usługę zapłacisz na miejscu gotówką.

Udostępniamy funkcje:

Termin ważności ogłoszenia:    7 dni    14 dni    21 dni    30 dni

Kategoria:   
- Korepetycje
- Moda
- Motoryzacja   
- Nieruchomości: Domy i Mieszkania, Działki, Lokale i Hale   
- Praca
- Pozostałe   
- Usługi   
- Sprzęt elektroniczny
- Spiknij się!
- Wymiana - sprzedaż książek, płyt

Rodzaj: Dam, Sprzedam, Kupię, Zamienię, Wynajmę, Szukam, Spotkania towarzyskie, Turystyka, Przejazdy Cena nie obejmuje poprawek ogłoszenia w trakcie jego emisji.

6. SPIKNIJ SIĘ! to nowa baza ogłoszeń utworzona na Waszą prośbę!

Uwaga! Wasz pomysł! Ta kolumna powstała w odpowiedzi na prośby Wasze - naszych Czytelników. Lato w pełni a Ty czujesz, że marnujesz czas? Znajomi wyjechali albo nie mają czasu, a Ty chcesz z kimś pogadać,  wypić kawę, wyskoczyć w góry?

Nie masz z kim iść na wesele albo imieniny cioci? Brak Ci pomysłu na ciekawe popołudnie? Nie czekaj! Odezwij się do innych, którzy też chcą poznawać nowych ludzi, zebrać pakę na wyjazd czy złożyć się na paliwo, bo jadą tam gdzie Ty.

SpiknijSię to nowa baza ogłoszeń w portalu hej.mielec.pl utworzona na Waszą prośbę! Zaloguj się i DODAJ ogłoszenie!

To jedyny w Mielcu system ogłoszeń drobnych, który umożliwia Ci nawiązanie kontaktu z osobami które tak jak Ty nie chcą się nudzić w mieście albo na rodzinnej imprezie, pragą poznać ciekawych ludzi  i nawiązać nowe konakty.

Wiemy, że kluczem do sukcesu jest trafne opisanie swoich oczekiwań oraz własnej osobowości, dlatego nie chcemy Cię ograniczać.  Nie musisz ograniczać treści swojego ogłoszenia do kilku słów! Do Twojej dyspozycji jest aż 1000 znaków i możliwość dodania 3 grafik, bądź zdjęć.

Użytkownikowi zabrania się dodawania w dziale „Spiknijsię” komercyjnej reklamy.

Zabrania się dodawania ogłoszeń o treściach pornograficznych, naruszających przepisy prawa, normy moralne, obrażające godność lub naruszające dobra osobiste innych osób.

7. Ogłoszenia w dziale praca

To bardzo proste. Zaloguj się w portalu i w dziale ogłoszenia dodaj swój anons. Wybierz kategorię PRACA. Starannie wypełnij wszystkie pola, to zwiększy skuteczność ogłoszenia!

Pamiętaj - w ogłoszeniu napisz prawdziwe informacje. Fałszywe anonsy będą usuwane, a właściciele kont ponoszeni do odpowiedzialności.

 

ZOBACZ OGŁOSZENIA PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

Zespół hejgrupa

hej.kreacja

Hej.Kreacja – Studio Kreacji i Reklamy – to dział, który dynamicznie rozwija się na rynku reklamy i promocji. Dostarczamy klientom kompleksowy zakres usług marketingowych opierających się na najlepszych sprawdzonych rozwiązaniach.

Przygotowując projekty kampanii reklamowych staramy się poznać potrzeby naszych Klientów i ich oczekiwania, nasze pomysły dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta. Wraz ze zwiększającymi się potrzebami naszych Klientów stopniowo poszerzamy zakres oferowanych usług i obecnie możemy Państwu zaproponować reklamę w Internecie, reklamę zewnętrzną, poligrafię, gadżety i inne materiały reklamowe. Pragniemy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje poszukujące skutecznych rozwiązań reklamowych.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!