Wystartowały #OdlotoweWF-y w mieleckich szkołach [ZDJĘCIA] Inne dyscypliny i wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Inne dyscypliny i wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Inne dyscypliny i wydarzenia
Fundacja Klubu Młodych Liderów postawiła przed sobą nie lada wyzwanie. Z ich inicjatywy, do końca marca, uczniowie miejscowych szkół będą mogli wziąć udział w już kolejnej odsłonie #OdlotowegoWF-u. Zajęcia odbyły się już w kilku placówkach, ale to jeszcze nie koniec.

#OdlotowyWF to projekt, którego misją jest zmiana oblicza szkolnych zajęć wychowania fizycznego. Fundacja Klubu Młodych Liderów chce pomóc nauczycielom w znalezieniu atrakcyjnych dla uczniów form uczestnictwa w sporcie, oferując przy tym możliwość wzięcia udziału w m.in. lekcjach zumby prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów, prelekcjach zdrowotnych oraz najbardziej wyczekiwanej atrakcji - grze w Bubble Soccer'a. Mielecka młodzież będzie również miała możliwość zmierzenia się ze sobą i wygrania cennych nagród w organizowanych w ramach projektu turniejach.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Pierwsze zajęcia odbyły się 6 marca w Szkole Podstawowej nr 11, kolejnymi szkołami biorącymi udział w projekcie była Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Zespół Szkół Technicznych. Uczniowie tych placówek mieli okazję rywalizować w grze w Bubble Soccer'a i strzelaniu z łuku. Niespodziankami czekającymi na nich była również gigantyczna Jenga oraz wielkowymiarowy Twister.

12 marca #OdlotowyWF zawitał w II Liceum Ogólnokształcącym. Jego uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach fitnessu prowadzonych przez instruktorkę z Calypso. Uczniowie niećwiczący natomiast wysłuchali prelekcji zdrowotnych przygotowanych przez dietetyczki z „Projektu Zdrowie”. Tego samego dnia na sali gimnastycznej mieleckiego ZST odbyły się również międzyszkolne zawody Bubble Soccer'a. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna gospodarzy, drugie miejsce zajęli uczniowie II LO, końcówkę podium wywalczyli zawodnicy z V LO.

Pozostałe mieleckie szkoły również mogą liczyć na wzięcie udziału w #OdlotowymWF-ie. Klub Młodych Liderów zapewnia, że zajęcia realizowane będą także w kilku innych placówkach. Tak duże przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc strategicznego sponsora projektu, Galerii Navigator. Łącznie we wszystkich „odlotowych zajęciach” udział wziąć może nawet blisko 1000 uczniów.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!