Dwa medale szermierzy Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół 1893” Inne dyscypliny i wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Inne dyscypliny i wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Inne dyscypliny i wydarzeniaW Katowicach zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie. Startujący w nich mielczanie z PTG „Sokół 1893” zdobyli dwa medale w tym ten najcenniejszy.

W zawodach indywidualnych Stanisław Dziura po pokonaniu reprezentanta PKSZERM Warszawa Jana Glinki 12 - 9 o strefę medalową zapewnił sobie brązowy medal. Na 18 miejscu sklasyfikowany został Michał Mróz a na 24 Dawid Madura.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Wyniki te rozstawiły mielczan na 3 miejscu do turnieju drużynowego. Z pierwszego meczu mielczanie byli zwolnieni. O ósemkę wyeliminowali zespół PKS Milenium Skawina 36 - 16. O strefę medalową pokonali zespół RMKS Rybnik z mistrzem Polski w składzie 36 - 31. W spotkaniu o finał wyeliminowali rozstawiony z nr 2 zespół  KKS Kraków 36 - 33. 

W finale ku zaskoczeniu wszystkich prowadzili już 32 -23 z murowanym faworytem, zespołem Piasta Gliwice, by  ostatecznie zakończyć spotkanie wynikiem 36 -33. Mielecki zespól uzupełnił Dominik Kwaśnik.

Zawodników prowadził zespół trener Zbigniew Żola wykorzystując czas, zasoby kadrowe oraz możliwości regulaminowe.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-06-13 16:39:30) ersik 3

    Tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!

    Panie Zbigniewie niech się Pan nie poddaje a doczekamy w Mielcu medalu na olimpiadzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!