Rozgrywki warcabowe i szachowe zawodników „Szarotki” Wadowice Górne Inne dyscypliny i wydarzenia - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Inne dyscypliny i wydarzenia
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Inne dyscypliny i wydarzenia

Prawie trzydzieści osób z gminy Wadowice Górne wzięło udział w trzydniowym turnieju o Puchar Prezesa KGL „Szarotka” w warcabach stupolowych, który odbył się w dniach 12 -14 listopada w Białym Dunajcu czasie warsztatów szkoleniowych, poświęconych wypracowaniu programu budowy wioski tematycznej „Kraina Gier Logicznych”.

W grupie gimnazjalnej, w której rywalizowało 20 zawodników i zawodniczek, zwyciężyła Kinga Kra-marz przed Damianem Rugałą i Karoliną Jaźwiec. Dobry wynik punktowy osiągnęli także: Paweł Grzanka, Agnieszka Opałacz, Klaudia Pietras, Justyna Filip i Magdalena Robak. W grupie Open, w której wzięło udział ośmioro warcabistów, zwyciężył Krzysztof Nagaś przed Małgorzatą Krzyżek, Wojciechem Bigdą i Elżbietą Krzyżek.

Rozegrano także turniej szachowy w trzech grupach dostosowanych do poziomu gry uczestników. W grupie A zwyciężył Paweł Midura przed Kingą Kramarz i Pawłem Grzanką; w grupie B - Ewa Kręcigłowa przed Mariolą Strycharz i Anną Pietras; a w grupie C – Aleksandra Lonczak przed Adrianem Lesiem i Agnieszką Opałacz.

Warsztaty szkoleniowe, połączone z zawodami sportowymi, zorganizowane zostały przez Klub Gier Logicznych „Szarotka” Wadowice Górne.


ZOBACZ ZDJĘCIA

hej

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!