Bieg Hetmana: każdy może wybiegać bilet do Brukseli Lekkoatletyka - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Lekkoatletyka
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Lekkoatletyka



Europoseł Tomasz Poręba ufunduje dwa wyjazdy dla uczestników II Biegu Hetmana, który odbędzie się już w tę niedzielę 12 sierpnia. Co ważne wygrać wycieczkę może każdy, gdyż bilet będzie losowany wśród zawodników biegu, których będzie aż 150-ciu.


Wielką motywacją dla uczestników biegu w tegorocznej edycji są również nagrody. Podkarpacki europoseł Tomasz Poręba znany jest z promocji w taki właśnie sposób wydarzeń sportowych i aktywności fizycznej. Najciekawsze jest to, że wycieczkę może wygrać każdy, a nie jak to bywa zwykle tylko zwycięzca zawodów.

Bieg Hetmana jest częścią największej tegorocznej imprezy o charakterze militarnym, czyli V Mieleckiego Zlotu Militarnego.  Trzeba pamiętać, że to sportowe wydarzenie  niesie ze sobą historyczne przesłanie, o czym przypomina Jakub Cena ze Stowarzyszenia KH Prawda i Pamięć współorganizator biegu.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 



- W zeszłym roku uczciliśmy po raz pierwszy biegiem po bulwarach Wisłoki pamięć o bohaterze Wielkim Hetmanie Koronnym Mikołaju Mieleckim, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozkwitu naszego miasta. Zainicjowałem procedurę nadania imienia Gryfitów Mieleckich, dla pamięci najważniejszej dla Mielca z punktu, widzenia historii rodziny. Już w tym roku biegacze pokonają trasę korony wałów już z nadaną uchwałą Rady Miejskiej nazwą. Bieg świetnie przyjął się w regionie i ze względu na duże zainteresowanie, dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę uczestników – mówi współorganizator Jakub Cena, z KH Prawda i Pamięć.

W tym roku bieg będzie miał charakter ekstremalny i zawodnicy będą musieli pokonać 5 km trasę pełną przeszkód. Szczegóły dotyczące trasy biegu czy regulaminu można znaleźć pod podanym linkiem do strony wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/412990202507674/. Start biegu zaplanowany jest  na godzinę 18.30.

Organizatorem biegu, jest Stowarzyszenie KH Prawda i Pamięć, Studio Wizualne Damian Gąsiewski, oraz Stowarzyszenie Orzeł Biały Strzelec, które zabezpiecza trasę biegu. Patronat Honorowy nad biegiem objął Posłowie Tomasz Poręba, Rafał Weber, Wojciech Buczak oraz Starostwa Powiatu Mieleckiego  Zbigniew Tymuła.

hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!