Strażak Grochowe zdecydowanie wygrał z Madrasem Goleszów. Wyniki siódmej kolejki PALP Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaW siódmej kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej rozegrano tylko cztery spotkania ponieważ mecz LKS Zdziarzec - KS Zgórsko został przełożony na 29 października 2017 roku.

W Tuszowie Narodowym, gdzie swoje mecze rozgrywa Strażak Grochowe doszło do pogromu a kibice zobaczyli 13 bramek. Strażak już do przerwy ustawił mecz aplikując Madrasowi Goleszów dziewięć bramek, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:2 (9:0). Pół tuzina bramek zdobył w tym meczu Michał Ciemięga i tym samym z 11 bramkami zrównał się w tabeli strzelców z zawodnikiem Janovii Markiem Pęczkiem.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W Glinach Małych miejscowa Wisła po pierwszej połowie płynęła pod prąd i przegrywała 0:2 jednak w drugiej połowie nabrała właściwego rytmu i strzelając trzy bramki ostatecznie zatopiła Janovię tym samym awansując na pozycję wicelidera. Wisła Gliny Małe - Janovia Janowiec 3:2 (0:2).

Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie z Dulczy gdzie miejscowy Apollo Dulcza Małą wygrał z Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II 3:2 (2:0) i umocnił się na czele tabeli. W Krzemienicy Grom liczył w końcu na pierwsze zwycięstwo i trzy punkty ale przegrywając do przerwy 0:2 z Sokołem ostatecznie zadowolony był nawet z jednego punktu. Grom Krzemienica - Sokół Partynia 2:2 (0:2).

m


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!