Kolejny rywal z Kazachstanu słabszy od Stali Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaPierwszoligowi piłkarze FKS Stal Mielec pokonali w meczu sparingowym FK KYRAN SHYMKENT 1:0. Mecz odbył się 13 lutego 2018 w Turcji.

Mecz towarzyski
FK KYRAN SHYMKENT – FKS STAL MIELEC 0:1 (0:0)

Goldcity Sport Complex Kargıcak Turcja, godz.16.00 (czasu miejscowego)

Bramka:
88 min, Michał Janota

STAL: 88. Marek Kozioł (46′ 1. Rafał Strączek) – 3. Krzysztof Kiercz (46′ Kacper Sadłocha), 5. Szymon Przystalski, 6. Leandro, 7. Szymon Sobczak, 15. Arkadiusz Górka, 17. Bartosz Nowak, 22. Michał Janota, 26. Dominik Sadzawicki, 27. Piotr Marciniec, Piotr Goliasz
Trener: Zbigniew Smółka

Widzów: 50

 

 Tym razem rywalem Stalowców była ekipa z drugiego poziomu ligi Kazachstanu, FK KYRAN SHYMKENT. Trener Zbigniew Smółka wysłał do gry zespół złożony z zawodników, którzy dzień wcześniej nie zagrali w sparingu z FK AKZHAYIK URALSK, wygranym przez Stal 1:0. Na boisku nie pojawili się też zawodnicy, którzy rehabilitują się po urazach.

Podobnie jak wczoraj, spotkanie prowadzili rosyjscy sędziowie przebywający w Turcji na zgrupowaniu szkoleniowym. Mecz oglądała grupa kilkudziesięciu młodych piłkarzy z norweskiego Lillehammer.

Pierwsza połowa to dominacja Stalowców, którzy zmuszeni zostali do rozgrywania ataku pozycyjnego, a ich posiadanie piłki zapewne wynosiło 70-80 procent czasu gry. Mieli też pięć dobrych okazji bramkowych, Kazachowie odpowiedzieli tylko jedną groźną kontrą.

Druga połowa nie przyniosła zmiany oblicza spotkania. Stalowcy zamknęli Kazachów w „zamku hokejowym” i szukali sposobu na rozmontowanie defensywy rywali. Zespół Kyranu odgryzał się groźnymi kontrami, które trzykrotnie kapitalnie zatrzymał Rafał Strączek.

Wreszcie w 88. minucie  gry piłkę w pole karne, ale też w światło bramki, wrzucił przytomnie Michał Janota. Nikt nie strącił futbolówki i ta zaskoczyła bramkarza z Kazachstanu. Ta sytuacja zapewniła Stali zwycięstwo 1:0.

hm

 


 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!