Udana inauguracja rundy wiosennej Nice 1 Ligi. FKS Stal Mielec wygrała z Górnikiem Łęczna [FOTO, SKRÓT, KOMENTARZE] Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożna
FKS Stal Mielec wygrała pierwszy mecz w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi. Biało-Niebiescy pokonali na własnym stadionie Górnik Łęczna.

Piłka nożna, Nice 1 Liga
FKS STAL MIELEC – GÓRNIK ŁĘCZNA 1:0 (0:0)


Bramki:
1:0 - 33. Maksymilian Banaszewski (51 min.)

FKS Stal Mielec: 99. Radosław Majecki, 11. Mateusz Gancarczyk, 51. Rafał Grodzicki, 3. Krzysztof Kiercz, 6. Leandro, 7. Szymon Sobczak (74 min., 21. Ziga Skoflek), 16. Josip Soljić, 4. Martin Dobrotka, 17. Bartosz Nowak (80 min., 27. Piotr Marciniec), 33. Maksymilian Banaszewski, 18. Jakub Arak (64 min., 20. Dejan Djermanović)

Rezerwowi: 1. Rafał Strączek, 26. Dominik Sadzawicki, 15. Arkadiusz Górka, 8. Tomasz Swędrowski

Trener: Zbigniew Smółka

Górnik Łęczna: 79. Sergiusz Prusak, 6. Paweł Sasin (54 min., 7. Michał Suchanek), 8. Marcin Flis, 9. Vereshchak Yuriy, 14. Adrian Łuszkiewicz, 15. Grzegorz Bonin, 17. Radosław Pruchnik, 20. Łukasz Wiech, 21. Dariusz Jarecki (76 min., 19. Filip Szewczyk), 22. Robert Pisarczuk, 26. Tomasz Makowski (70 min., 88. Sergei Mosnikov)

Rezerwowi: 77. Damian Podleśny, 10. Filip Karbowy, 90. Mikołaj Lebedyński, 96. Sebastian Szerszeń

Trener: Sławomir Nazaruk

Żółte kartki: Dobrotka, Soljlić – Wiech, Pruchnik, Prusak

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski – sędzia główny, Paweł Smyk – sędzia asystent, Jakub Wójcik – sędzia asystent, Piotr Urban – sędzia techniczny

Widzów:
3257

ZOBACZ SKRÓT MECZU POLSAT SPORT

WIDEO - KULISY:
WIDEO - POMECZOWA KONFERENCJA PRASOWA:
Nie było to wielkie widowisko, Stal przez 50 minut waliła głową w mur ustawiony przez Górnika, który wyglądał jakby jego celem było właśnie 0:0.

Piątkowy wieczór mógł jednak rozpocząć się dla mielczan wyśmienicie. Arak z Leandro wymienili podania i ten pierwszy stanął oko w oko z Prusakiem, golkiperem gości. Doświadczony bramkarz szybko zareagował i uchronił swój zespół przed utratą szybkiej bramki.

Później wszyscy cierpliwie analizowali pomysły mielczan na przedarcie się przez głęboką defensywę gości. Tymczasem środek pomocy w Stali był zupełnie nowy. Zadebiutowali Dobrotka i Soljić, wrócił Nowak. Janota nie mógł zagrać, pauzował za kartki zebrane jeszcze jesienią.

Dopiero w 38. minucie mielczanom udało się oszukać defensywę. Sobczak przyjął piłkę w polu karny i upadł, było tam blisko rzutu karnego. Futbolówka wypadła przed pole karne, tam błyskawicznie oddał strzał Gancarczyk, Prusak był jednak ponownie na miejscu.

Przyszła wreszcie 51 minuta. Chorwat Soljić chyba wreszcie zrozumiał jak funkcjonować na trudnej murawie, która w trakcie dnia była bardzo miękka, a w czasie meczu zaczęła zamarzać. Udało mu się posłać bardzo precyzyjne podanie za linię obrony Górnika, tam wbiegł Banaszewski i strzałem z ostrego kąta pokonał Prusaka. Stal prowadziła 1:0, Górnik musiał zarzucić grę „na autobus”.

Ekipa z Lubelszczyzny odpowiedziała błyskawicznie. Ledwie dwie minuty później w polu karnym Majeckiego znalazł się Vereshchak, nie był jednak tak precyzyjny jak Banaszewski, do bramki nie trafił.

Górnik zaczął aktywnie szukać sobie ofensywnych okazji, miał na to ciekawe pomysły, brakowało jednak piłkarskiej jakości. Jednak Łuszkiewicz zdołała z wolnego obić poprzeczkę, a Bonin ograł Stalowców już w doliczonym czasie gry, uderzył soczyście, jednak Majecki nie miał kłopotu z odbiciem tej piłki.

Mecz zakończył się przepychankami w sąsiedztwie pola karnego Górnika, gdzie Stalowcy twardo zastawiali się by zyskać cenne sekundy pozwalające zakończyć to spotkanie zwycięsko.

Na spotkaniu z Górnikiem po długiej przerwie w Mielcu pojawił się Łukasz Wroński. Skrzydłowy Stali jesienią doznał poważnej kontuzji. Teraz wraca po rehabilitacji by wkrótce rozpocząć treningi.


hm

 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-03-10 10:11:48) Krimosi88

    Sektor E

    Panowie z sektora E trochę mniej alkoholu na meczu. Piękny daliście popis przed radiem rzeszów.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!