99 minut Mateusza Cholewiaka w piłkarskiej ekstraklasie [WIDEO] Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaByły kapitan Stalowców w cztery godziny dopiął swój transfer do ekstraklasowego Śląska Wrocław. W najwyższej polskiej lidze zagrał już 99 minut.


To był hit transferowy tuż przed zamknięciem okna transferowego. Śląsk Wrocław ekspresowo wpłacił na konto Stali Mielec 100 tysięcy złotych i pozyskał kapitana, pomocnika Mateusza Cholewiaka. Zespół z Wrocławia był zdeterminowany bo plaga kontuzji mocno ograniczyła możliwości tej drużyny na skrzydłach.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Wiedziałem o zainteresowaniu z klubów ekstraklasy, ale skupiałem się na okresie przygotowawczym ze Stalą Mielec. Tak naprawdę najbardziej zdeterminowany, by mnie pozyskać, był właśnie Śląsk. To był dla mnie jasny sygnał. Transfer załatwiliśmy w poniedziałek 26. lutego, wszystko trwało jakieś cztery godziny. Decyzja była od razu, bo bardzo chciałem trafić do ekstraklasy – powiedział Cholewiak, podczas konferencji prasowej we Wrocławiu.

WIDEO:Mateusz szybko pojawił się na ekstraklasowym boisku. Zadebiutował w meczu Śląsk – Sandecja 0:0. Zagrał 9 minut. Pełne 90 minut spędził na murawie w czasie spotkania Wisła Kraków – Śląsk 3:1.

hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-03-13 21:48:50) gonzo77

    Sprzedał się zostawił klub 3 dni przed meczem - trudno. Nie wiem po co o nim jeszcze pisać

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!