Mikrofon FKS: Biało-Niebiescy podejmują lidera Nice 1 Ligi! [WIDEO] Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaJuż w środę 11 kwietnia w Mielcu mecz, który elektryzuje wielu fanów piłkarskiej Nice 1 Ligi. Stal na Stadionie Miejskim podejmie Miedź Legnica.


Zespół z Dolnego Śląska obecnie zdecydowanie przewodzi w rozgrywkach zaplecza ekstraklasy i zmierza po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W Legnicy wszyscy głośno mówią o takim celu, podkreślają wagę awansu. W Mielcu takiej presji nie ma, jednak Stal ma też swoje ambicje, a zawodnicy chcą zmazać plamę z minionej soboty, gdy ulegli Rakowowi Częstochowa 2:3.  - Fajnie weszliśmy w ten mecz, graliśmy wysoko, odważnie. Z czasem zaczęliśmy oddawać pole przeciwnikowi, co poskutkowało straconymi bramkami. Brakło nam czasu by doprowadzić do remisu – ocenia mecz z Rakowem pomocnik Stali Bartosz Nowak.

WIDEO:Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Przez całą niedzielę przygotowywaliśmy bardzo szczegółowa analizę tego meczu. Wiele musimy mentalnie poprawić, nie może być tak, że po strzeleniu bramki cały czas muszę krzyczeć byśmy byli bardziej zaangażowani. To jest rzecz, o której musimy po męsku rozmawiać. Przyjeżdża zespół lepszy od Rakowa, grający w piłkę na poziomie ekstraklasy – komentuje szkoleniowiec mielczan Zbigniew Smółka.

- Cieszymy się, że ten mecz jest szybko. Każdy zawodnik chce zagrać szybko by móc się zrewanżować. Wiemy też jaki jest to ważny mecz, tabela jest spłaszczona, wszyscy są blisko siebie. Będziemy chcieli zapunktować – dodaje Bartosz Nowak, który w swoim futbolowym CV ma także reprezentowanie drużyny z Legnicy. - W Miedzi doszło do wielu roszad. Mają bardzo mocną kadrę. Nie jest jednak tak, że nie można z nimi wygrać. Trzeba zagrać konsekwentnie, odważnie i jest to do zrobienia – mówi Nowak.

- To jest bardzo ważny mecz. Tym spotkaniem musimy sobie i kibicom Stali Mielec dać odpowiedź na pytanie w jakim miejscu jesteśmy, o co chcemy grać, czy już tak szybko możemy marzyć o tym, o czym marzą wszyscy – podkreśla Zbigniew Smółka. Wygrana z Miedzią pozwoli Stali nadal lokować się w ścisłej czołówce Nice 1 Ligi.

Nowak i Smółka mają nadzieję, że mimo środowego terminu przy Solskiego 1 zjawi się sporo kibiców. - Lepiej gra się przy dopingu. Gra się też odważniej, a rywal może być przestraszony – twierdzi pomocnik Stali. - Musimy zrobić wszystko by ten mecz rozstrzygnąć korzystnie i sprawić radość naszym kibicom. Wielu kibiców wyszło zawiedzonych po ostatnim spotkaniu. Przychodzi na nas średnio 3500 ludzi, teraz niektórzy przyjadą zobaczyć mecz z liderem i głównym faworytem do awansu do ekstraklasy. My musimy sprawić, by Ci którzy przyjadą to zobaczyć doświadczyli takich emocji, by z nami zostali – dodaje trener Smółka.

Mecz z Miedzią to spotkanie zaległe 23. kolejki, które zostało przesunięte ze względu na powołania piłkarzy z Mielca i Legnicy do reprezentacji młodzieżowych.

Spotkanie rozpocznie się o 19:00 w środę 11 kwietnia. Poprowadzi je sędzia Piotr Lasyk z Bytomia, który ostatnio gwiżdże przede wszystkim w ekstraklasie.

hm


 


Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-04-10 13:06:36) harlow79

    Co Ty Zbyszek pijesz?

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!