Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska: KS Zgórsko awansowało na pierwsze miejsce w tabeli Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaRozegrana w niedzielę 16. kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej obfitowała w mecze o dużym znaczeniu dla końcowej tabeli.

Do dużej niespodzianki doszło w Woli Chorzelowskiej, gdzie miejscowe Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II pewnie wygrało z dotychczasowym liderem tabeli Apollo Dulcza Mała 4:0 (2:0). Porażka ta spowodowała, że KS Zgórsko grało u siebie o awans na pierwsze miejsce w tabeli. Po pierwszych minutach meczu nic jednak tego nie zapowiadało bo LKS Zdziarzec prowadził już trzema bramkami, a kibice przecierali oczy ze zdumienia. Jednak mając w swoich szeregach lidera tabeli strzelców jeszcze do przerwy gospodarze przy biernej postawie bramkarza i obrony gości zdołali strzelić dwa kontaktowe gole, a po przerwie na boisku już dominowali całkowicie zdobywając kolejne bramki. KS Zgórsko - LKS Zdziarzec 5:3 (2:3).

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Zdobywając w tym meczu trzy bramki Kolisz Patryk ma już na koncie 26 trafień i z przewagą siedmiu bramek pewnie zmierza po koronę króla strzelców PALP.

W Partyni miejscowy Sokół został "porażony gromem", a dosłownie dokonali tego zawodnicy Gromu Krzemienica wygrywając trzema bramkami. Sokół Partynia - Grom Krzemienica 2:5 (1:1). Nadal zacięta walka trwa o trzecie miejsce. W Goleszowie Strażak po zacięty meczu wywiózł trzy punkty i pozostaje na najniższym miejscu podium. Madras Goleszów - Strażak Grochowe 2:3 (1:2).

Na równi pochyłej nadal jest drużyna Janovi Janowiec, która przegrała kolejny mecz tym razem z Wisłą Gliny Małe 0:2 (0:0).

Więcej informacji na www.lzs.mielec.pl

m

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!