Świetna postawa wychowanków SMS Mielec na Turnieju Wolfsberg Cup w Austrii Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożna

W dniach 19-20 maja uczniowie SMS Mielec, roczniki 2005 i 2007, wzięli udział w międzynarodowym turnieju, który był rozgrywany w Austrii w miejscowości Wolfsberg.Dzień przed rozgrywkami miało miejsce uroczyste otwarciu turnieju. Do rywalizacji stanęło 90 drużyn z całej Europy. Reprezentacja SMS Mielec jako jedyna wystąpiła w biało-czerwonych barwach. Wyjście przy hymnie Polski, race, pokaz sztucznych ogni zbudował wyjątkowy klimat, na pewno mielczanie zapamiętają to wydarzenie na długo.

Podczas gier chłopcy z SMS Mielec mieli okazję zmierzyć się z bardzo mocnymi drużynami z kilku krajów: Austrii, Włoch, Węgier, Danii, Czech i Słowacji.

Wszystkie mecze odbywały się na doskonale przygotowanych boiskach. Mielczanie zaprezentowali się bardzo dobrze. Składne akcje i liczne sytuacje bramkowe, skuteczna gra w obronie i wiele zdobytych bramek, to w skrócie podsumowanie ich gry podczas turnieju.

Determinacja, wola walki, rady trenerów i uzyskane rezultaty pozwoliły im zająć, po rozgrywkach grupowych, drugie miejsce w grupie, tym samym umożliwiło im to walkę o miejsca 4-6, zarówno SMS Mielec I oraz SMS Mielec II.

Rozstrzygnięcie nastąpiło w bratobójczym pojedynku pomiędzy mieleckimi drużynami. Wygrała drużyna SMS Stal Mielec II i to ona zajęła ostatecznie czwarte miejsce a SMS Stal Mielec I – miejsce piąte.

GRUPA C
Dunavarsanyi TE (HU) – SMS Stal Mielec II 2-2
UFC 2000 Celldömölk (HU) – SMS Stal Mielec II 1-2
V MFK Stara Tura (SK) – SMS Stal Mielec II 1-5
SZ Marswiese (A) – SMS Stal Mielec II 3-1
SK Blazovice z.s. (CZ) – SMS Stal Mielec II 0-3

GRUPA B
SMS Stal Mielec I - US S.Lazzaro II (IT) 0-1
SMS Stal Mielec I - DSG Union Pichling (A) 8-0
SMS Stal Mielec I - Pomazi Egervari - Halmai Focisuli SE (HU) 4-0
SMS Stal Mielec I - SV Raika Kolsass-Weer (A) 4-1
SMS Stal Mielec I - SV Weidenbach (D) 4-1

SMS Stal Mielec I - US S.Lazzaro I (IT) 5-3
US S.Lazzaro I (IT) – SMS Stal Mielec II 1-1
SMS Stal Mielec I – SMS Stal Mielec II 1-2

SKŁAD SMS STAL MIELEC II: Chrabąszcz, Chęciek, Strokoń, Stawarz,
Krępa, Kowalski, Siembab, Pomykała, Jajeśnica, Łączak

SKŁAD SMS STAL MIELEC I: Leś, Bieniek, Kuroń, Małek, Kuzara,
Nicpoń, Juwa, Jaskot, Kasza, Rusin

Trenerzy: Jakub Korczykowski, Kamil Zaskalski


Artykuł sponsorowany.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!