Którzy piłkarze mogą opuścić FKS Stal Mielec? Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaRozpoczął się piłkarski letni okres transferowy. Kilku zawodników z Mielca może zmienić swoje kluby.


W piłkarskiej Stali nie ma już młodego bramkarza Radosława Majeckiego, który rozpoczął przygotowania z Legią Warszawa. To było jasne, że po rocznym wypożyczeniu do Mielca Majecki wróci do Legii.

Z Mielcem prawdopodobnie rozstanie się pomocnik Michał Janota. Szuka w pierwszej kolejności klubu w polskiej ekstraklasie i prawdopodobnie zwiąże się z Arką Gdynia, której trenerem został niedawno Zbigniew Smółka.

Napastnik Jakub Arak stawić ma się w Lechii Gdańsk, gdzie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Trener gdańszczan Piotr Stokowiec zdecyduje czy będzie chciał zatrzymać Araka, czy możliwe będzie ponowne wypożyczenie tego piłkarza.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


 Pomocnik Bartosz Nowak wyjechał z Mielca, jego przyszłość zależna jest od Ruchu Chorzów, którego jest formalnie zawodnikiem. Przedstawiana dotychczas działaczom z Mielca kwota odstępnego za tego piłkarza jest bardzo wysoka, przekracza możliwości finansowe klubu.

Kilka klubów miało interesować się pomocnikiem Maksymilianem Banaszewskim. Dzisiaj jednak nie ma w sprawie jego transferu do ekstraklasy konkretów. Nie jest tajemnicą, że za pozyskanie Banaszewskiego trzeba będzie Stali godziwie zapłacić.

Kończy się umowa w Mielcu obrońcy Dominikowi Sadzawickiemu i napastnikowi Dejanowi Djermanoviciowi.

Decyzje kadrowe, także dotyczące pozostałych zawodników, podejmowane będą w Mielcu oczywiście po konsultacjach z nowym trenerem Arturem Skowronkiem. Stal ma rozpocząć przygotowania 18 czerwca.

hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-06-11 17:39:01) gabcia

    Smóła

    zostaw nam Janotę i zabierz swój szrot coś do Mielca pościągał: Grodzicki,Soljic...itp. itd.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!