Piciuchy zwycięzcą amatorskiego turnieju piłki nożnej Mielec CUP Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożna

W dniach 7-8  lipca na mieleckim stadionie Gryf odbyła się V edycja największego na podkarpaciu amatorskiego turnieju piłki nożnej - MielecCUP organizowanego już po raz kolejny przez Fundację Klub Młodych Liderów. Jego zwycięzcą została drużyna Piciuchy.

Fundacja Klub Młodych Liderów już po raz 5. organizuje w Mielcu największe na podkarpaciu rozgrywki piłkarskie. Całe wydarzenie odbywało się przez 2 dni, 7-8 lipca, na obiektach sportowych MOSiR przy ul. Warszawskiej w Mielcu – Stadion Gryf. W turnieju łącznie uczestniczyło 28 drużyn z całego podkarpacia, co składa się na około 300 zawodników.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

Pierwszy dzień poświęcony został na zmagania w fazie grupowej. W związku z tym do następnego etapu przeszło już tylko 16 drużyn, które w drugim dniu walczyły ze sobą w fazie pucharowej. Ostatecznie turniej zwyciężyła drużyna Piciuchy, na drugim miejscu uplasował się zespół Łączy Nas Siłka, trzecia pozycja przypadła zaś Ekipie RMI.

Celem MielecCUP-u jest głównie promowanie mody na aktywne spędzanie czasu wolnego. - MielecCUP jest pierwszym wydarzeniem, które mam okazję koordynować. Wszystko idzie po mojej myśli, właściwie bezproblemowo. Mogę powiedzieć, że czuję wielką dumę w związku z tym - mówi Gabriela Naprawa, koordynatorka tegorocznej edycji turnieju.

Organizatorem turnieju była Fundacja Klub Młodych Liderów, jednak nie byłoby to możliwe bez wsparcia patronów. Boiska na których rozgrywały się zawody udostępnione zostało dzięki uprzejmości ich właściciela - Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lipiec

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!